"Kurši" un "Rubene" – pēc ceturtās uzvaras

05.10.2013

004.jpg

Šovakar Latvijas florbola čempionāta notiks trīs vīriešu Virslīgas spēles. Liepājas "Kuršiem", spēlējot Talsos, un Kocēnu "Rubenei", spēlējot Valmierā, būs lieliska iespēja izcīnīt ceturto uzvaru četrās spēlēs, tādējādi vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas galvgalī. Cēsu "Lekrings" pēc vakardienas dramatiskā zaudējuma viesos "Ķekavai" šodien savā laukumā uzņems "Ķekavas Bulldogus".

 

Pulksten 18:00 "Talsi/Triobet" - "Kurši" (Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē)

"Talsi/Triobet" (13.v.) Jauno sezonu uzsākusi neveiksmīgi, trijās spēlēs piedzīvojot trīs zaudējumus – 3:6 "Ulbroka/FS Masters", 2:7 FBK "Valmiera/ViA" un 4:6 "Rubenei". Rezultatīvākais talsenieku sastāvā ar četriem gūtiem vārtiem ir Daneks Balodis. Pēdējā "Talsi/Triobet" spēlē jaunais Talsu komandas vārtsargs Kristiāns Ķīlis, kurš atvairīja 6 no 49 pretinieku metieniem (87.76 %).

Liepājas "Kurši" (3.v.) jauno sezonu uzsākusi ļoti veiksmīgi – trīs uzvaras trijās spēlēs. Liepājnieki ar 8:6 pārspēja FK "Madona", ar 6:5 - "Ķekavu", bet ar 5:4 - "Ķekavas Bulldogus". Ar 7 (1+6) punktiem rezultatīvākais starp "Kuršiem" ir Gints Siliņš, bet viņu vārtsargs Mārtiņš Saulītis atvairījis 86.11 % pretinieku metienu.

 

Pulksten 19:30 "Lekrings" - "Ķekavas Bulldogi" (Cēsu sporta kompleksā)

Cēsu "Lekrings" (2.v.) uzvarēja sezonas trīs pirmās spēles (6:0 pret "Lielvārdi", 7:6 pret FK "Rīga" un 6:4 pret FK "Madona". Vakar dramatiskā mačā cēsnieki viesos ar 11:12 piekāpās "Ķekavai", bet vēl lielāks zaudējums ir viena no "Lekringa" uzbrukuma līderu Toma Rīsmaņa trauma. Jau nākamnedēļ Slovākijā notiekošajā EuroFloorball kausa izcīņā Cēsu florbolistiem nāksies iztikt bez viņa. Rezultatīvākais starp cēsniekiem ir Mārtiņš Rajeckis ar 8 (4+4) punktiem, no vārtsargiem vislabāk veicies Normundam Krūmiņam – 82.02 % atvairītu metienu.

"Ķekavas Bulldogi" (12.v.) jauno sezonu sāka ar punkta atņemšanu "Bauskai" (9:10 PL), bet pēc tam ar 5:9 zaudēja FBK "Valmiera/ViA", un ar 4:5 - "Kuršiem". Rezultatīvākais starp ķekaviešiem ir Matīss Jansons ar 9 (5+4) punktiem, vārtsargs Edgars Gailīti atvairījis 77.53 % pretinieku metienu.

 

Pulksten 19:30 FBK "Valmiera/ViA" - "Rubene" (Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā)

FBK "Valmiera/ViA" (5.v.) sezonas atklāšanas spēlē ar 4:9 piekāpās "Ķekavai", bet turpinājumā ar 9:5 uzvarēja "Ķekavas Bulldogus", un ar 7:2 - "Talsi/Triobet". Valmieriešu sastāvā rezultatīvākais ar 6 (3+3) punktiem ir Mārtiņš Kājiņš, bet Renārs Arājs vārtos atvairījis 79.49 % pretinieku metienu.

Kocēnu "Rubene" (1.v) sezonu sākusi ar trim uzvarām trijās spēlēs – 9:2 pret FK "Rīga", 7:6 pret FK "Madona" un 6:4 pret "Talsi/Triobet". Rezultatīvākais starp kocēniešiem šobrīd ir Atis Stepāns ar 8 (5+3) punktiem. Vārtsargs Āris Ulmanis atvairījis 84 % pretinieku metienus.

Spēles tiešraide internetā: ŠEIT.

JUGLASCIEMS