FK "Rīga" otrā uzvara pēc kārtas

04.10.2013

Pie otrās uzvaras aizvadītajās četrās spēlēs tikusi vīriešu Virslīgas komanda "Rīga", kas šodien savā laukumā ar 9:3 sakāva "Bausku". Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts divu vārtu autors Edvards Janbergs.

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notikušajā spēlē jau pirmā perioda laikā ar 3:0 vadībā izvirzījās FK "Rīga". Otrajā trešdaļā "Bauskai" divus vārtus izdevās atgūt (2:3), bet spēles gaitu tas nemainīja, jo, dodoties otrajā pārtraukumā, rīdziniekiem bija jau četru vārtu pārsvars – 6:2. Pēdējā periodā laukuma saimnieki savu pārsvaru spēja vēl palielināt (9:3), interesanti, ka pamatlaika pēdējās četrās minūtēs baušķenieki pat divas reizes raidīja bumbiņu paši savos vārtos.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts divu vārtu autors Edvards Janbergs, divi goli arī viņa komandas biedra Alvja Dāles kontā. Labākā spēlētāja gods "Bauskas" rindās tika divu rezultatīvu piespēļu autoram Pēterim Zeltiņam.