FK "Madona" izcīna pirmo uzvaru Virslīgā

03.10.2013

Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas debitants FK "Madona" savā laukumā uzņēma Stalbes SK "Pārgauja" florbolistus. Abām komandām šosezon vēl nebija izdevies tikt pie panākuma, pirmie savu neveiksmju joslu pārtrauca madonieši, kuri bija pārāki ar 5:2. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Valērijs Bodnieks.

Kā "Madonai", tā arī "Pārgaujai" pirms savstarpējās spēles bija pa trim zaudējumiem trijos mačos un vieta pastarīšu trijniekā. Šovakar vismaz viena no abām komandām noteikti varēja gūt punktus, tāpēc spēlei, kas notika Madonas sporta hallē 170 skatītāju klātbūtnē, bija dubultliela nozīme.

Pirmie vārtus guva madonieši, kad 11.minūtē Raivis Kaspars ar precīzu metienu atklāja spēles rezultātu – 1:0. Pirmā perioda pēdējā minūtē stalbietis Aivis Ādminis atbildēja ar to pašu, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 1:1. Otrās trešdaļas laikā "Madonas" florbolisti guva trīs bezatbildes vārtus, iegūstot vērā ņemamu pārsvaru – 4:1. Pēdējā perioda vidū abas komandas apmainījās vārtu guvumiem (5:2), bet mača pēdējās minūtēs laukumā sākās asumi, kam sekoja noraidījumi. Madoniešu rindās negatīvā nozīmē izcēlās Mārtiņš Zvidra, kurš par nesportisku uzvedību nopelnīja 2+10 minūtes, bet stalbiešu sastāvā par bīstamu spēli uz 5 minūtēm tika noraidīts Lauris Ābols. FK "Madona" panākumu gan tas neietekmēja – Virslīgas debitanti varēja svinēt pirmo uzvaru augstākajā sabiedrībā – 5;2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Valērijs Bodnieks, kurš atvairīja 31 no 33 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais šajā spēlē bija viņa komandas biedrs Elvijs Jankovskis, kuram 2 (1+1) punkti. Par labāko starp "Pārgaujas" spēlētājiem tika atzīts Oskars Balodis, kura kontā viens gols.