Spēle beigusies

Rubene-1

3 4PS

LiepU

       
00:00 Vārtos (Rubene-1) Vārtos - #73 Ināra Briede
00:00 Vārtos (LiepU) Vārtos - #14 Rūta Pirtniece
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
08:13 Vārti 1 - 0 #6 Juta Muravska (#21 Karīna Fatejeva)
08:28 Vārti 1 - 1 #2 Linda Jēgere (#17 Karīna Mičule)
16:41 Sods #21 Karīna Fatejeva (2 min; nepareiza grūšana)
19:06 Sods #18 Kristīne Mičule (2 min; nepareiza grūšana)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
34:46 Vārti 1 - 2 #17 Karīna Mičule (#22 Kristīne Manteniece)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
53:27 Vārti 1 - 3 #5 Inga Stulpāne (#2 Linda Jēgere)
56:08 Vārti 2 - 3 #6 Juta Muravska (#14 Nora Zvirbule)
57:25 Pārtraukums (LiepU) 30 sekunžu pārtraukums
58:09 Vārti 3 - 3 #89 Madara Gaile (#18 Sabīne Anna Zīverte)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Pagarinājuma sākums Pagarinājums
70:00 Pagarinājuma beigas Pagarinājums
 
70:00 Pēcspēles metiens 0 - 0 (#17 Karīna Mičule) nerealizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 0 - 0 (#23 Elizabete Pavlovska) nerealizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 0 - 1 (#18 Kristīne Mičule) realizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 1 - 1 (#6 Juta Muravska) realizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 1 - 1 (#5 Inga Stulpāne) nerealizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 1 - 1 (#15 Laura Gaugere) nerealizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#2 Linda Jēgere) realizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#17 Lāsma Mangule) nerealizēts pēcspēles met.
70:00 Pēcspēles metiens 1 - 3 (#22 Kristīne Manteniece) realizēts pēcspēles met.
 
70:00 Vārtsarga stat. #73 Ināra Briede - Vārti: 4; Metieni: 32; Minūtes: 70:00
70:00 Vārtsarga stat. #14 Rūta Pirtniece - Vārti: 3; Metieni: 44; Minūtes: 70:00
70:00 Labākais spēlētājs #89 Madara Gaile
70:00 Labākais spēlētājs #2 Linda Jēgere
 
70:00 Spēles beigas 3 - 4

Komandu sastāvi:
Rubene-1 LiepU
1.Juta Muravska #62 (2+0)
2.Zane Justamente #7
3.Nora Zvirbule #141 (0+1)
4.Laura Gaugere #15
5.Zane Bagāta #16
6.Lāsma Mangule #17
7.Sabīne Anna Zīverte #181 (0+1)
8.Karīna Fatejeva #211 (0+1)2 min
9.Elīna Fatejeva #22
10.Elizabete Pavlovska #23
11.Evelīna Kūna #24
12.Ināra Briede #73
13.Madara Gaile #891 (1+0)
14.Sintija Bāliņa #96
15.Rebeka Laure #98
 
Treneris Jānis Dainis
Treneris Zeltīte Bankava
Mediķis Jolanta Tauriņa-Ieveniece
1.Linda Jēgere #22 (1+1)
2.Inga Stulpāne #51 (1+0)
3.Rūta Pirtniece #14
4.Karīna Mičule #172 (1+1)
5.Kristīne Mičule #182 min
6.Inga Petkus #21
7.Kristīne Manteniece #221 (0+1)
8.Kristīne Matisone #25
9.Madara Džeriņa #26
10.Līga Bārda #93
11.Zane Biteniece #99
 
Treneris Aivis Tālbergs

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsETPSKopā
Rubene-1 1 (12)0 (9) 2 (18)0 (8)0 (1 - 4)3 (47)
LiepU 1 (7) 1 (12)1 (8) 0 (9)1 (3 - 5)4 (36) 

Tiesneši: Agris Kivkulis, Kaspars Arājs

Apmeklētāji: 45

BALTA
SPORTS VIENO!