"Līgatne" uzvar "Lekringu" un panāk "Ķekavu"

24.04.2021

ligatne_21k.jpg

Šodien ELVI florbola līgā sievietēm notika viena spēle - "Lekrings" Cēsīs uzņēma "Līgatni". Rezultatīvā cīņā uzvaru ar 12:7 svinēja līgatnietes, kuras turnīra tabulā iegūto punktu ziņā panāca komandu FK "Ķekava". Līgatnes komandā ar 7 (2+5) rezultativitātes punktiem izcēlās Agnese Broliša.

 

Cēsu sporta kompleksā notikušā mača rezultātu 5. minūtē atklāja viena no Līgatnes komandas uzbrukuma līderēm – Elīza Elizabete Bērziņa (1:0). 14. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja mājiniece Sanija Pokkere (1:1). Drīz vien Agnese Broliša atkal vadībā izvirzīja viešņas (2:1). Sanijai Pokkeri bija iespēja vēl pirmajā periodā gūt vēl vienus vārtus, bet, izpildot soda metienu, viņai neizdevās pārspēt līgatnieču vārtsardzi Jogitu Gindru (1:2). Jau otrās trešdaļas laikā Līgatnes florbolistes pieguva piecu vārtu pārsvaru (7:2), bet visā mačā "Līgatne" svinēja pārliecinošu panākumu ar 12:7.

 

Uzvarētāju labā 7 (2+5) punktus sakrāja Agnese Broliša, 5 (3+2) punkti Lienes Adamanes kontā, bet ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Inita Dimante, kura saņēma labākās spēlētājas balvu. 3 (2+1) punkti Elīzas Elizabetes Bērziņas kontā. Par labāko starp cēsniecēm atzina Kati Melderi, kura ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākā. Katrīna Dārta Kārkliņa guva divus vārtus, bet 2 (1+1) punkti Maijas Zēmeles-Baueres kontā. Pēc šīs uzvaras "Līgatnei" turnīra tabulā joprojām ir 5. vieta, bet gūto punktu ziņā (18) tā panākusi "Ķekavu". Tiesa, ķekavietēm rezervē ir pat trīs spēles. Cēsu "Lekrings" ar septiņiem punktiem atrodas sestajā pozīcijā.

BALTA
SPORTS VIENO!