Latvijas Florbola savienības pastāvīgās komitejas


 

Sacensību komiteja

Vadītājs: Pēteris Poudžiunas

Komitejas sastāvs: Vitālijs Ksenzovs, Oskars Kirkils, Jurijs Fedulovs, Dace Grizāne

Pilnvaru termiņš: 25.07.2024.

Jaunatnes komiteja

Vadītājs: Mārtiņš Maķevics

Komitejas sastāvs: Gita Orste, Ivars Jēkabsons

Pilnvaru termiņš: 02.08.2024.

 

Tiesnešu komiteja

Vadītājs: Māris Kumerdanks

Komitejas sastāvs:

Pilnvaru termiņš: 06.06.2024.

 

Disciplinārā komiteja

Vadītājs: Gatis Akūlovs

Komitejas sastāvs: Gints Fricbergs, Gints Klēģers

Pilnvaru termiņš: 30.06.2022.

 

Apelācijas komiteja

Vadītājs: Andris Dzenis

Komitejas sastāvs: Aiga Staltmane - Vekša, Vilmārs Jukna

Pilnvaru termiņš: 15.03.2024.

 

 Veterānu komiteja

Vadītājs: Ansis Kusiņš

Komitejas sastāvs: 

Pilnvaru termiņš: 06.06.2024.

 

Sieviešu florbola attīstības komiteja

Vadītāja: Linda Līce

Komitejas sastāvs: Ēriks Bauers, Jānis Dainis, Santa Muceniece

Pilnvaru termiņš: 08.07.2022.

 

Antidopinga komisija

Vadītājs: Andris Dzenis 

Komitejas sastāvs: Lilita Lazdiņa, Jolanta Tauriņa-Ieveniece

Pilnvaru termiņš: 21.07.2023.