"FS Masters/Ulbroka" cīņas galotnē salauž "Ķekavas" pretestību

25.11.2022

ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas galvgalī nostiprinājusies komanda "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar pretinieku laukumā ar 8:5 pieveica "Ķekavu", lai gan piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts – 5:5. Uzvarētāju rindās ar "hat-trick" izcēlās Tomass Kristofers Birstiņš.

Ķekavā notikušās spēles rezultātu atklāja laukuma saimnieki, kas pēc Markusa Januševska un Endija Kleistrova precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Pēc pirmā perioda "Ķekavas" pārsvars gan bija sarucis, jo 19. minūtē golu iemeta ulbrokietis Eduards Stūre (1:2). Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (3:3), līdzsvars uz tablo bija arī piecas minūtes pirms pamatlaika beigām (5:5). Mača galotni daudz veiksmīgāk aizvadīja Ulbrokas komanda. Divus golus iemeta Tomass Kristofers Birstiņš, bet vienu Toms Bitmanis, nodrošinot "FS Masters/Ulbroka" uzvaru ar 8:5 un trīs punktus turnīra tabulā.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar trim vārtu guvumiem bija Tomass Kristofers Birstiņš, kurš saņēma labākā spēlētāja balvu. Divus golus iemeta Matīss Kristiāns Morozovs, bet 2 (1+1) punkti Tomam Bitmanim. Par labāko starp ķekaviešiem atzina vārtsargu Reini Kirilko, kurš atvairīja 30 no 38 pretinieku metieniem. Viņa komandas biedrs Markuss Januševskis izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, bet 2 (1+1) punkti Klāvam Jansonam. Pēc šīs uzvaras "FS Masters/Ulbroka" ar 26 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 1. vietā, bet "Ķekavai" joprojām 17 punktu un atkāpšanās uz 5. vietu.

"Ķekava" – "FS Masters/Ulbroka" 5:8 (2:1, 1:2, 2:5)

34:38 (7:11; 15:12; 12:15)

"Ķekava" – Markuss Januševskis 2 (2+0), Klāvs Jansons 2 (1+1), Ernests Ronis 2 (0+2), Endijs Umberts Barruss 1 (1+0), Endijs Kleistrovs 1 (1+0), Kristofers Jurisons 1 (0+1), Reinis Melgailis 1 (0+1).

"FS Masters/Ulbroka" – Tomass Kristofers Birstiņš 3 (3+0), Matīss Kristians Morozovs 2 (2+0), Toms Bitmanis 2 (1+1), Eduards Stūre 1 (1+0), Roberts Trofimenko 1 (0+1), Edžus Ceriņš 1 (0+1), Oskars Bergmanis 1 (0+1), Valters Lapiņš 1 (0+1), Ulvis Mētra 1 (0+1).