"Līgatne" uzvar komandu "Irlava/Tukums"

26.11.2022

ELVI florbola līgā sievietēm komanda "Līgatne" viesos ar 5:3 uzvarēja "Irlavu/Tukumu". Uzvarētāju labā 4 (1+3) punktus guva Elīza Elizabete Bērziņa.

Irlavas sporta namā mača rezultātu atklāja līgatnietes, kas pirmajā periodā pēc Katrīnas Bankas un Elīzas Elizabetes Bērziņas precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. "Irlava/Tukums" savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa otrās trešdaļas sākumā, kad ar vārtu guvumu izcēlās Linda Jēgere (1:2). Pēc otrās trešdaļas "Līgatne" atradās vadībā ar 4:2, bet visā spēlē uzvarēja ar 5:3.

Līgatnes komandā labākās spēlētājas balvu saņēma vienu vārtu autore Katrīna Banka. 2 (1+1) punkti Lienei Adamanei, divi goli Agnesei Brolišai, 4 (1+3) punkti Elīzai Elizabetei Bērziņai. Par labāko starp irlavniecēm atzina Lindu Jēgeri, kura guva divus vārtus. Divas rezultatīvas piespēles Kristīnes Andrējevas kontā. "Līgatne" ar astoņiem punktiem ieņem priekšpēdējo vietu, bet "Irlava/Tukums" joprojām bez punktiem un pēdējā vietā.

"Irlava/Tukums" – "Līgatne" 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

19:34 (3:11; 8:9; 8:14)