"RTU/Rockets" parausta aiz ūsām čempionus

25.11.2022

Viena no divām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm šovakar notika Cēsīs, kur pašreizējā čempione "Lekrings" uzņēma turnīra tabulas pastarīti "RTU/Rockets" (Rīga). Viesi līdz pat mača pēdējām sekundēm neļāva cēsniekiem atslābt, piekāpjoties tikai ar vienu vārtu starpību – 3:4. Uzvarētāju labā pa 2 (1+1) rezultativitātes punktiem guva Jānis Melderis un Jēkabs Berkolts.

"RTU/Rockets", kas šosezon pie uzvarām vēl nebija tikusi, bet turnīra tabulā varēja palepoties ar tikai vienu punktu, šovakar viesojās Cēsu sporta kompleksā pie čempiones "Lekrings". Pirmā perioda laikā vadībā ar 2:0 izvirzījās laukuma saimnieki, kuru rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Jēkabs Berkolts un Edgars Puriņš. Toties otrajā trešdaļā ar goliem atbildēja rīdzinieki Artūrs Priedītis un Rainers Grīslītis, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. 46. minūtē Cēsu komandu vēlreiz vadībā izvirzīja Jānis Melderis (3:2), bet 54. minūtē rezultātu tablo jau atkal vēstīja par neizšķirtu, jo golu iemeta Jēkabs Senkāns (3:3). 57. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās cēsnieks Andris Rajeckis – 4:3. Līdz pat pamatlaika beigām viesi apdraudēja čempionu vārtus, pat mainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Rezultāts gan nemainījās un Cēsu "Lekrings" varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 4:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma izšķirošo vārtu autors Andris Rajeckis, bet rezultatīvākie ar 2 (1+1) punktiem katram bija Jānis Melderis un Jēkabs Berkolts. Par labāko starp rīdziniekiem atzina Artūru Priedīti. Viņam un Raineram Grīslītim šajā mačā pa 2 (1+1) punktiem. Pēc šīs uzvaras Cēsu "Lekrings" ar 18 punktiem pakāpās uz 3. vietu turnīra tabulā, bet Rīgas "RTU/Rockets" joprojām tikai viens punkts un attiecīgi pēdējā pozīcija.

"Lekrings" – "RTU/Rockets" 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

36:19 (14:6; 11:8; 11:5)

"Lekrings" – Jānis Melderis 2 (1+1), Jēkabs Berkolts 2 (1+1), Edgars Puriņš 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Jānis Rajeckis 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).

"RTU/Rockets" – Artūrs Priedītis 2 (1+1), Rainers Grīslītis 2 (1+1), Jēkabs Senkāns 1 (1+0), Artūrs Jansons 1 (0+1).