"Lekrings" parāda raksturu Lielvārdē

17.03.2012

Latvijas Florbola čempionāta vīrieši virslīgas otrajā pusfināla pārī šovakar "Lielvārde" uzņēma Cēsu "Lekringu". Lai arī maču daudz pārliecinošāk uzsāka lielvārdieši, ātri izvirzoties vadībā ar 2:0, cēsnieki spēja lauz spēles gaitu un izcīnīt pirmo uzvaru sērijā – 5:3.

Uz spēli Lielvārdes novada sporta centrā bija ieradušies gandrīz 350 līdzjutēju – fanu pietika abām komandām. Maču daudz veiksmīgāk uzsāka laukuma saimnieki, ātri izvirzoties vadībā ar 2:0. Otrais gols jāskaita kuriozo kategorijā, jo Antona Žuka raidītā bumbiņa lidoja tiem garām, bet, trāpījusi pa šīsdienas jubilāra Sandra Virsnīša plecu, tomēr atrada vietu Gunta Bundzenieka sargātajā cietoksnī. Līdz pirmajām pārtraukumam cēsnieki vienus vārtus atguva (1:2), tomēr lielvārdiešiem nekāda pamata satraukuma it kā nebija. Aukstu dušu "Lielvārdes" florbolisti saņēma otrās trešdaļas pirmajā pusē, kad ielaida trīs vārtus pēc kārtas, nonākot zaudētājos ar 2:4. Līdz otrajam pārtraukuma vieni vārti gan tika atgūti – 3:4. Pēdējā periodā "Lekrings" savu pārsvaru ne tikai nosargāja, bet pat palielināja – 5:3. Uzvarētāju rindās gan rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem, gan arī labākais spēlētājs bija Toms Rīsmanis, bet starp lielvārdiešiem labākā gods tika Ervīnam Torsterim. Sērijā līdz trim uzvarām ar 1:0 vadībā izvirzījusies "Lekrings", jau rītvakar abas komandas vēlreiz tiksies Lielvārdē.