"Rubene" pārliecinoši sāk pusfinālu pret "Ķekavas Buldogs"

18.03.2012

Pirmo pusfināla sērijas spēli aizvadījušas Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas komandas "Rubene" (Kocēni) un "Ķekavas Bulldogs". Sava laukuma priekšrocības teicami izmantoja kocēnietes, kuras svinēja uzvaru ar 10:3, sērijā līdz trim izvirzoties vadībā ar 1:0.

Jau pirmo 10 minūšu laikā ar 4:0 vadībā izvirzījās "Rubenes" florbolistes. Trīs no četriem goliem iemeta kocēniešu uzbrukuma līdere Edīte Bankava, bet ceturto vārtu guvumā viņa asistēja. Pēc pirmā perioda rezultāts 5:1. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (6:2), bet pēdējā periodā laukuma saimnieces iemeta četrus golus, kamēr "Ķekavas Bulldogs" tikai vienus – 10:3.

Uzvarētāju rindās izcili rezultatīva bija Edīte Bankava, kura guva 7 (4+3) punktus. Ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Linda Līce, Madaras Rudzītes kontā "hat-trick", bet Evita Rudzīte savāca 3 (2+1) punktus. Rezultatīvākā "Ķekavas Bulldogs" sastāvā bija Līga Vancāne - 2 (0+2) punkti, bet par labāko spēlētāju tika atzīta Zane Zeļeņina.