Juniori parāda raksturu pret Somijas 2. līgas klubu

09.09.2016

Pirmo no trim šajā nedēļas nogalē paredzētajām pārbaudes spēlēm Somijā aizvadījusi Latvijas U19 vīriešu izlase, kas šovakar maču pret 2.līgas klubu "FoSa" sāka ar trim ielaistiem goliem, taču spēja izcīnīt uzvaru ar 9:7.

Junioru izlases treneri vietu savas komandas vārtos bija uzticējuši Kārlim Popam. Pats mača sākums gan mūsējiem izvērtās ļoti nesekmīgs, jo 10.minūtē viņi bija nonākuši iedzinējos ar 0:3. Līdz pirmajam pārtraukumam jaunajiem latviešiem izdevās situāciju manāmi uzlabot, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam - 3:4. Vārtus guva Jānis Ragovskis (piesp. - Ārnijs Kuratņiks), Edgars Puriņš (Krišs Treimanis) un Klāvs Ozoliņš (Ārnijs Kuratņiks).

Spēles vidū somi bija panākuši divu vārtu pārsvaru (5:3), bet 31.minūtē izcēlās Kārlis Petrovskis, kuram asistēja Pēteris Trekše - 4:5. Līdz otrajam pārtraukumam mūsu izlases vārtos ielidoja vel divas bumbiņas, ļaujot mājiniekiem izvirzīties vadībā ar 7:4. Pēdējā trešdaļā Latvijas junioru izlases aizsardzība vairs nekļūdījās ne reizi, bet uzbrukumā mūsējie bija rezultatīvi veselas piecas reizes - 26.minūtē Edgars Puriņš (Renārs Jēkabsons) - 5:7, 50.minūtē Reino Ješēvics (Pēteris Trekše) - 6:7, 52.minūtē Kristers Eglītis (Pēteris Trekše) - 7:7, 56.minūtē Kristers Eglītis (Reino Ješēvics) - 8:7, bet 23.minūtē Renārs Jēkabsons raidīja bumbiņu tobrīd jau tukšajos "FoSu" vārtos - uzvara ar 9:7. Mūsu juniori bija pārāki arī pēcspēles metienu sērijā.