Švarckopfa divi goli nodrošina "Lekringam" svarīgu uzvaru

07.02.2024

Latvijas un Igaunijas vīriešu florbola līgā cīņā par kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm ārkārtīgi svarīgu uzvaru šovakar guva Cēsu komanda "Lekrings", kas pamatlaika pēdējās pāris minūtēs izvirzījās vadībā un bija pārāka ar 6:4. Abus pēdējos golus cēsnieku labā iemeta Rodrigo Švarckopfs.

Izslēgšanas spēlēm šajā turnīrā kvalificēsies tikai četras komandas, bet Cēsu "Lekrings", pirms mača pret Kocēnu "Rubeni" bija ārpus labāko kvarteta – 5. vietā. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē Cēsīs ar 4:3 uzvarēja kocēnieši

Atbildes spēles rezultātu jau 3. minūtē ar precīzu metienu atklāja cēsnieks Bruno Beķeris – 1:0. 6. minūtē mājinieks Matīss Celms atjaunoja neizšķirtu (1:1), tomēr pēc pirmā perioda vadībā ar vienu vārtu pārsvaru atradās viesi, kuru labā golu bija iemetis Kaspars Lisovskis (2:1). Spēles vidū Lisovskim neizdevās realizēt soda metienu, bet drīz vien savus otros vārtus šajā mačā guva Celms, atjaunojot neizšķirtu (2:2). Otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē Cēsu komandu jau trešo reizi vadībā izvirzīja Toms Rīsmanis – 3:2. 46. minūtē līdzsvaru uz rezultātu tablo atjaunoja kocēnietis Kārlis Bitmanis (3:3). Uzreiz pēc tam arī laukuma saimniekiem radās iespēja izpildīt soda metienu, bet šo iespēju neizmantoja Gustavs Siliņš. 48. minūtē viesus jau ceturto reizi šajā cīņā vadībā izvirzīja Rūdolfs Dāvis Maklers – 4:3. 57. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Bitmanis, jau kārtējo reizi panākot neizšķirtu. Varēja jau sākt domāt par to, ka šoreiz uzvarētāju noskaidrošanai būs nepieciešams pagarinājums, bet tad burtiski izšāva cēsnieks Rodrigo Švarckopfs, kurš pašā pamatlaika izskaņā guva divus vārtus, nodrošinot komandai "Lekrings" skaistu uzvaru ar 6:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts divu pašu svarīgāko vārtu autors Rodrigo Švarkopfs. Viņa komandas biedram Bruno Beķerim 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma Kārlis Bitmanis, kuram arī divi goli. Divus vārtus guva arī Matīss Celms, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jēkabs Keišs. Pēc šīs uzvaras Cēsu "Lekrings" ar 15 punktiem pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā, bet Kocēnu "Rubene" ar 18 punktiem ir līdere.

"Rubene" – "Lekrings" 4:6 (1:2; 1:1; 2:3)

29:27 (10:8, 7:9, 12:10)

"Rubene" – Kārlis Bitmanis 2 (2+0), Matīss Celms 2 (2+0), Jēkabs Keišs 2 (0+2), Dāvis Zēmelis 1 (0+1), Māris Parts 1 (0+1).

"Lekrings" – Rodrigo Švarckopfs 2 (2+0), Bruno Beķeris 2 (1+1), Toms Rīsmanis 1 (1+0), Rūdolfs Dāvis Maklers 1 (1+0), Kaspars Lisovskis 1 (1+0), Martins Traubergs 1 (0+1), Mārtiņš Muižnieks 1 (0+1), Pauls Erenbots 1 (0+1), Emīls Šūmanis 1 (0+1).