"Lekrings" Jogevā piedzīvo zaudējumu pagarinājumā

12.11.2023

Latvijas un Igaunijas vīriešu florbola līgā otro reizi divu dienu laikā papildlaiku aizvadīja Cēsu komanda "Lekrings", kas pretinieku laukumā ar 8:9 piekāpās komandai "Jogeva SK Tähe/Olivia". Rezultatīvākais Cēsu komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Kaspars Lisovskis.

Vakar, kad Cēsu "Lekrings" Tallinā spēkojās ar Igaunijas čempioni "Sparta team Automaailm", tieši cēsnieki bija tie, kas pamatlaika izskaņā panāca neizšķirtu, bet pagarinājumā svinēja uzvaru ar 9:8. Šodien Jogevā notikušajai cīņai bija tāds pats scenārijs, tikai šoreiz Cēsu komanda bija tā, kas izlaida uzvaru un bija spiesta samierināties ar tikai vienu punktu. Jau 4. minūtē viesi nonāca iedzinējos ar 0:2. 6. minūtē Olafs Zvīnis realizēja soda metienu – 1:2. Drīz pēc tam igauņi divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu – 4:1. Cēsnieki uz to atbildēja ar pieciem goliem pēc kārtas – 6:4. Pa diviem vārtiem guva Miķelis Koknesis Roops un Kaspars Lisovskis, bet vēl vienus – Bruno Beķeris. Pēc pirmā perioda abas komandas šķīra vienu vārtu tiesa – 6:5. Otrās trešdaļas laikā jogevieši panāca neizšķirtu – 7:7. Pēdējā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (8:8), bet pagarinājuma 2. minūtē vārtus guva un pirmo uzvaru varēja svinēt "Jogeva SK Tähe/Olivia" – 9:8. "Lekringam" turnīra tabulā tikai viens punkts, kamēr jogeviešiem – divi.