Latvietes sāk ar 3:0, tomēr piekāpjas čehietēm

01.12.2017

Šodien Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, kur sākās pasaules čempionāts florbolā sievietēm, pirmo spēli aizvadīja Latvijas izlase, kas mačā pret Čehijas valstsvienību pirmo astoņu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr galarezultātā atzina pretinieču pārākumu, piekāpjoties ar 3:8. Par labāko spēlētāju mūsu komandā atzina finālturnīra debitanti Annu Ankudinovu.

Latvijas izlase maču pret čehietēm sāka ar Laumu Višņevsku vārtos, turklāt sāka lieliski, jau pirmo astoņu minūšu laikā ļoti negaidīti izvirzoties vadībā ar 3:0. Rezultātu 2. minūtē atklāja Paula Egle, kurai asistēja Lība Daija Mikova (1:0), 7. minūtē Anna Ankudinova pēc Egles piespēles latviešu pārsvaru dubultoja (2:0), bet 8. minūtē trešos vārtus Latvijas komandas labā lieliskā stilā guva Elīza Elizabete, kurai piespēlēja Zeltīte Bankava - 3:0. Diemžēl šo pārsvaru mūsu meitenēm nosargāt neizdevās. Vispirms gan viņas spēlēja skaitliskajā vairākumā, ko nerealizēja, bet līdz pirmajam pārtraukumam atlikušajā laikā pretinieces guva četrus vārtus, pārņemot vadības grožus savās rokās - 4:3. Otrajā trešdaļā čehietes savu pārsvaru palielināja līdz 6:3, bet visā spēlē bija pārākas ar 8:5.Par labāko spēlētāju mūsu izlasē tika atzīta pasaules čempionāta finālturnīra debitante Anna Ankudinova, kuras kontā viens vārtu guvums, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Paula Egle.