Kocēnu "Rubene" pārspēj "Ķekavu"

25.01.2014

Pie astotā panākuma pēc kārtas Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā tikusi Kocēnu komanda "Rubene", kas šovakar savā laukumā ar 3:2 pārspēja FK "Ādaži". Uzvaras vārti Zeltītes Bankavas kontā.

Jaunā gada pirmās četras spēles kocēnietes bija uzvarējušas ar kopējo vārtu attiecību 48:7, bet mačā pret ķekavietēm tik labi "Rubenei" vairs neveicās. Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts (1:1), bet otrajā vadībā ar 2:1 izvirzījās FK "Ķekava". 37.minūtē kocēniete Evita Rudzīte atjaunoja neizšķirtu rezultātu (2:2), bet pēdējā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 48.minūtē Zeltīte Bankava pēc Lindas Līces piespēles nofiksēja mača galarezultātu – 3:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta divu vārtu autore Zeltīte Bankava. FK "Ķekava" sastāvā rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Gundega Vancāne, bet labākās spēlētājas gods tika vārtsardzei Ivandai Bērziņai, kura atvairīja 28 no 31 pretinieču metiena. Kocēnu "Ķekava" ar 33 punktiem vēl vairāk nostiprinājusies turnīra tabulas 1.vietā.