"Ķekavas Bulldogs" viesos apspēlē ādažnieces

25.01.2014

Šovakar viena Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas spēlē notika Ādažos, kur vietējā komanda uzņēma "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. Ar 6:2 uzvarēja ķekavietes, kuru labā pa trim vārtiem guva Aija Vancāne un Inga Ametere.

Jau pirmajā spēles periodā viešņas izvirzījās vadībā ar 3:0, bet otrās trešdaļas laikā panāca 5:0. Tikai 44.minūtē pirmo reizi varēja uzgavilēt FK "Ādaži" vārtus guva Monta Ločmele. Līdz pamatlaika beigām abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, "Ķekavas Bulldogs" varēja svinēt samērā pārliecinošu uzvaru ar 6:2.

Ķekavas komandas labā pa trim vārtiem guva Inga Ametere un Aija Vancāne, kurai tika labākās spēlētājas balva. Divas rezultatīvas piespēles Līgas Vancānes kontā. "Ādažu" sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīta Viktorijas Gudino, kura izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. "Ķekavas Bulldogs" pēc šī panākuma ar 15 punktiem turnīra tabulā joprojām ieņem 4.vietu.