"RTU/Inspecta" pārliecinoši labāka par ulbrokiešiem

14.12.2013

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā ļoti pārliecinošu uzvaru izcīnīja Rīgas "RTU/Inspecta", kas šovakar viesos ar 15:5 sakāva "Ulbroka/FS Masters" florbolistus. 8 (3+5) punktus uzvarētāju labā guva Jānis Jansons.

14. uzvaru sezonā izcīnījusi Rīgas komanda "RTU/Inspecta", kas šovakar viesojās pie "Ulbroka/FS Masters" florbolistiem. Ja pirmā perioda laikā studenti bija ieguvuši tikai triju vārtu pārsvaru (5:2), tad pēc otrā viņiem bija jau sešu vārtu handikaps – 10:4. Pēdējās trešdaļas laikā viesi guva vēl piecus vārtus, kamēr ulbrokiešu kontā tikai vien precīzs raidījums – 15:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Kristaps Logins, kuram 2 (1+1) punkti, tikpat punktu arī Emīlam Birķim. Rezultatīvāki bija Kārlis Bulāns un Gvido lauga – pa 3 (2+1) punktiem, Atim Blindam 4 (2+2) punkti, bet Jānim Jansonam pat 8 (3+5) punkti. "RTU/Inspecta" ar 43 punktiem nostiprinājās 1.vietā.