"Lielvārdei" 11.uzvara pēc kārtas un vicelīderes gods

13.12.2013

Par Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas līderi kļuvusi komanda "Lielvārde", kas šovakar viesos ar 13:4 sakāva "Bauskas" florbolistus. Uzvarētāju labā 7 (4+3) punktus guva Aivis Kusiņš.

Lielvārdiešu panākumu sērija sākās ar to brīdi, kad komandas vadība tika uzticēta vietējam florbola speciālistam Iļjam Nazarovam. Starp citu, treneris Nazarovs šīvakara spēles protokolā atzīmējās ar noraidījumu (2+10 minūtēm), kura dēļ bija spiests pārcelties uz skatītāju tribīnēm. Tas gan spēles gaitu neietekmēja.

Izšķirošo pārsvaru "Lielvārde" ieguva jau pirmajā periodā, ko uzvarēja ar 5:0. Brīdī, kad viesi palika bez trenera, rezultāts bija 7:2, pēc otrās trešdaļas pat 9:2. Pēdējā periodā divus vārtus atguva "Bauska" (4:9), bet pamatlaika pēdējās sešās minūtēs lielvārdieši atbildēja ar vēl četriem precīziem raidījumiem – 13:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts aizsargs Ervīns Torsters, kuram 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Jānim Mūrniekam, Sandrim Virsnītim un Tomam Akmeņlaukam pa trim punktiem, bet visrezultatīvākais ar 7 (4+3) punktiem bija Aivis Kusiņš. Baušķenieku sastāvā labākā spēlētāja tituls tika triju vārtu autoram Tomam Niedrem. Pēc šī panākuma "Lielvārde" ar 36 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 2.vietu.