Ameteres un "Ķekavas Bulldogs" sarūgtina ādažnieces

29.10.2013

Šovakar Latvijas Florbola čempionātā tika aizvadīta viena sieviešu Virslīgas spēlē - "Ķekavas Bulldogs" savā laukumā uzņēma FK "Ādaži". Ar 4:0 uzvarēja buldodzes, interesanti, ka visus četrus vārtus viņu labā guva māte un meita Ameteres.

Ķekavas sporta namā jau pirmā spēles trešdaļa aizritēja ar pamatīgu "Ķekavas Bulldogs" pārsvaru, taču "Ādažu" aizsardzība un vārtsardze Lāsma Rimša spēlēja bez kļūdām – 0:0. Otrā perioda sākumā viešņas ieguva skaitlisko vairākumu, taču to izmantoja ķekavietes – vārtus, spēlējot mazākumā, guva Inga Ametere – 1:0. Pēdējā perioda sākumā mājiniecēm savu pārsvaru izdevās dubultot – otros vārtus viešņu vārtos iemeta Ingas mamma Dace Ametere – 2:0. Līdz pamatlaika beigām "Ķekavas Bulldogs" florbolistes varēja uzgavilēt vēl divas reizes – trešos un ceturtos vārtus guva Inga Ametere, kamēr pretinieču uzbrucējas pie punktu guvuma tā arī netika – 4:0.

Par labāko spēlētāju "Ķekavas Bulldogs" rindās tika atzīta "hat-trick" autore Inga Ametere, bet vārtsardzei Sintijai Banei izdevās neitralizēt visus 12 pretinieču metienus. Labākās spēlētājas gods ādažnieču rindās tika vārtsardzei Lāsmai Rimšai, kura atvairīja 37 no 41 pretinieču metiena.