"Lekrings" pārāks par sienāžiem

09.10.2013

EuroFlooball kausa izcīņas turnīru, kas notiek Slovākijas pilsētā Trenčinā, ar panākumu uzsācis Cēsu klubs "Lekrings", kas apakšgrupas pirmajā mačā ar 5:2 pārspēja vienu no divām mājinieku komandām – Žilinas FB "Grasshoppers". Par labāko spēlētāju cēsnieku sastāvā tika atzīts Ingus Laiviņš.

Cēsu florbolisti maču pret Žilinas sienāžiem sāka ļoti veiksmīgi – jau 2.minūtē Andris Malkavs atklāja spēles rezultātu, vārtu guvumā pārvēršot Aleksandra Abramova piespēli – 1:0. Dubultot savu panākumu mūsējiem izdevās ne uzreiz, kam par iemeslu varēja būt samērā daudzās kļūdas, sevišķi piespēlēs. 8.minūtes sākumā mūsējie ļāva izrauties pie Normunda Krūmiņa sargātajiem vārtiem uzreiz diviem slovāku spēlētājiem, kuri savu izdevību garām nepalaida – 1:1. Perioda izskaņā vispirms Kaspars Bernāts no Andra Rajecka piespēles, bet pēc tam arī Kārlis Bulmeistars pēc Ingus Laiviņa vienkārši ekselenti padotas bumbiņas nodrošināja "Lekringam" divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Pēc tam, kad otrās trešdaļas ieskaņā Andris Malkavs guva savus otros vārtus šajā mačā (4:1, piespēle Dāvim Vilderam), spēle kļuva mierīgāka. Otrajā periodā vairāk vārtu netika gūts, bet pēdējā periodā vēlreiz nostrādāja saikne starp Bulmeistaru un Laiviņu, tikai šoreiz vārtus guva Ingus, panākot 5:1. 55.minūtē diezgan neloģiskus vārtus guva "Grasshoppers" florbolisti – 2:5. Tas viņus spārnoja pēdējās pamatlaika minūtes aizvadīt aktīvāk, slovāki pat nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr kaut cik reālas vārtu gūšanas situācijas radīt sev nespēja. "Lekrings" varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 5:2.

Par labāko spēlētāju Cēsu "Lekringa" rindās tika atzīts Ingus Laiviņš, kuram 2 (1+1) punkti. Tieši tāda pati statistika arī Kārlim Bulmeisteram, bet Andris Malkavs izcēlās ar diviem precīziem metieniem. Slovāki pa mūsu vārtiem izdarīja 14 metienus, bet mūsējie atbildēja ar 21 raidījumu.