RSU kļūst par trīskārtēju čempioni

13.04.2013

Šodien Vidzemes olimpiskajā centrā, Valmierā, trešo gadu pēc kārtas par valsts čempionēm kļuva RSU florbolistes, kuras ar 7:4 pārspēja Kocēnu "Rubeni", finālsērijā triumfējot ar 4:1. Par labāko spēlētāju Aināra Juškēviča trenēto uzvarētāju sastāvā tika atzīta Luīze Biļinska, kura šodien izcēlās ar pieciem gūtiem vārtiem.

Finālsērijas piekto spēli veiksmīgāk uzsāka RSU, kas jau pirmajā periodā pēc Signes Oses, Santas Torsteres un Luīzes Biļinskas precīziem metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Tomēr Kocēnu "Rubene" nemaz nedomāja padoties – vēl pirms pirmā pārtraukuma Lība Daija Mikova atguva vienus vārtus (1:3), bet otrās trešdaļas sākumā Zane Darša un Paula Egle atjaunoja līdzsvaru uz rezultātu tablo – 3:3. Tomēr jāatzīst, ka kocēnietes jau kārtējo reizi netika galā ar Rīgas komandas rezultatīvāko uzbrucēju Luīzi Biļinsku. Uz viņas vārtu guvumu otrā perioda vidū (4:3) Edīte Bankava vēl spēja atbildēt ar to pašu (4:4), tomēr līdz spēles beigām Luīze guva vēl trīs vārtus, kamēr "Rubenes" florbolistes palika tukšā – 7:4.

Piecu vārtu autore Luīze Biļinska tika atzīta par labāko savas komandas spēlētāju, rezultatīvas bija arī Signe Ose ar 3 (1+2) punktiem un Līga Garklāva ar trim piespēlēm. "Rubenes" sastāvā neviena florboliste neguva vairāk par vienu punktu, bet labākās gods tika Lībai Daijai Mikovai.

Videointervija ar abu komandu kapteinēm Gunitu Kārkliņu (RSU) un Lindu Līci (Rubene): ŠEIT.

Spēles labāko momentu videoapskats: ŠEIT.