SELL Studentu spēļu bronzu iegūst RTU

21.05.2022

Par SELL Studentu spēļu florbola turnīra bronzas medaļniekiem kļuvuši Rīgas Tehniskās universitātes florbolisti, kas ar 13:2 pieveica Latvijas Lauksaimniecības universitātes izlasi.

RTU florbolisti, kā jau šī mača favorīti, cīņu sāka ļoti pārliecinoši, līdz pirmā puslaika vidum izvirzoties vadībā ar 4:0. Pa golam iemeta Rainers Miķelsons, Klāvs Kaspars, Ralfs Matīss Balodis un Emīls Bērziņš. LLU izlase pie sava pirmā vārtu guvuma tika 13. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Rihards Bužeriņš (1:4). Pēc pirmā perioda RTU atradās vadībā ar 5:2, bet turpinājumā guva vēl astoņus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 13:2 un iegūstot savā īpašumā balvu par trešo vietu un bronzas medaļas. Pa trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Ralfs Matīss Balodis un Rainers Miķelsons.