Slovāki aizsūta RTU uz bronzas spēli

21.05.2022

SELL Studentu spēļu florbola turnīra regulārā daļa noslēdzās ar Žilinas Universitātes izlases pārliecinošu uzvaru pār Rīgas Tehniskās universitātes komandu – 6:1. Turnīrā atlikušas vairs tikai divas spēles, kas jau pavisam drīz notiks Rimi Olimpiskajā centrā – pulksten 15.00 par bronzas medaļām spēkosies Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Rīgas Tehniskā universitāte, bet pulksten 16.15 zelta medaļas dalīs Latvijas Universitāte un Žilinas Universitāte (Slovākija).

Spēlē starp Rīgas Tehniskās universitātes un Žilinas universitātes izlasēm izšķīrās, kura no šīm vienībām iekļūs finālā, lai par zelta medaļām cīnītos ar Latvijas Universitātes komandu, bet kurai nāksies tikties ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes florbolistiem mačā par bronzas godalgām. Jau 1. minūtē rezultātu atklāja Žilinas florbolisti – 1:0, vārtus guva Ladislavs Mirts. Rīdziniekiem neatlika nekas cits, kā pārņemt iniciatīvu un censties panākt sev labvēlīgu rezultātu. Ar plāna otro punktu RTU florbolistiem ne īpaši veicās. 16. minūtē pēc Armanda Budreikas metiena rezultāts gan atkal kļuva neizšķirts (1:1), tomēr, kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija latviešu goda vārti. Otrajā puslaikā žilinieši guva vēl piecus vārtus, divus no tiem – raidot bumbiņu tobrīd jau tukšajos RTU komandas vārtos, un varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 6:1.