Pēdējo biļeti uz finālturnīru izcīna Vācija

03.02.2024

Liepājā notiekošajā 2024. gada pasaules čempionāta florbolā vīriešiem kvalifikācijas turnīrā pēdējo ceļazīmi uz finālturnīru šodien izcīnīja Vācijas florbolisti, kuri izšķirošajā cīņā bija ievērojami pārāki par francūžiem, uzvarot tos ar rezultātu 12:0.

Vāciešus ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja Tino von Pricbūers, bet komfortablāku pārsvaru šī mača favorītiem izdevās iegūt pirmās trešdaļas otrajā pusē, kad Francijas vārtsargs Emīls Bots bija spiests kapitulēt vēl trīs reizes. Arī spēles turpinājumā Vācijas izlases uzbrukums neapstājās - otrais periods tika uzvarēts ar 5:0, bet trešais ar 3:0. Ar trim rezultatīvām piespēlēm vāciešu panākumu sekmēja Svensons Hope. Sauso spēli aizvadīja vārtsargs Jans Lemke, kurš atvairīja visus 17 pretinieku metienus.

Visa turnīra komandu vērtīgāko spēlētāju balvas pēc mača noslēguma tika pasniegtas Svensonam Hopem (Vācija) un Jouri Vēberam (Francija).