Fināla atkārtojumā "Lielvārde/Fat Pipe" vēlreiz pārspēj valmieriešus

09.09.2023

lielvarde_blumfelds_021.jpg

Šodien ar spēlēm Lielvārdē un Bauskā startēja Latvijas čempionāta florbolā vīriešu Virslīgas turnīrs. Dienas centrālais mačs norisinājās Lielvārdes sporta centrā, kur čempione "Lielvārde/Fat Pipe" uzņēma vicečempioni FBK "Valmiera/Betsafe". Gluži kā aprīlī "Arēnā Rīga", arī šovakar uzvaru svinēja lielvārdieši – 6:5. Izšķirošais vārtu guvums Nika Blumfelda kontā.

 

Pagājušās sezonas finālmačā lielvārdieši pārspēja Valmieras komandu tikai pagarinājumā – 5:4. Šīvakara mača rezultātu jau 7. minūtē ar precīzu metienu atklāja valmierietis Ralfs Matīss Balodis – 1:0. Tas vīriešu Virslīgā bija šīs sezonas pirmais vārtu guvums. Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 vadībā atradās lielvārdieši, jo ar savu pirmo vārtu guvumu Virslīgā izcēlās Gvido Grjunbergs, bet vēl viens gols Armanda Savina kontā. Pēc otrās trešdaļas tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu (4:4), neizšķirts (5:5) bija arī divas minūtes pirms pamatlaika beigām. 59. minūtē pie bumbiņas tika Niks Blumfelds, kurš to raidīja vārtu tālajā stūrī, izvirzot mājiniekus vadībā ar 6:5. Komandas "Valmiera/Betsafe" centieni atspēlēties bija velti, "Lielvārde/Fat Pipe" jauno sezonu sāka ar uzvaru (6:5) un trim punktiem turnīra tabulā.

 

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina uzvaras vārtu autoru Niku Blumfeldu, kuram šajā mačā divi goli. Viņa komandas biedrs Iļja Taratutins izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Par labāko starp valmieriešiem atzina pirmo vārtu autoru Ralfu Matīsu Balodi, bet rezultatīvākais bija Matīss Salmiņš, kuram 3 (1+2) punkti.

 

"Lielvārde/Fat Pipe" – "FBK Valmiera/Betsafe" 6:5 (2:1, 2:3, 2:1)
"Lielvārde/Fat Pipe": Niks Blumfelds 2 (2+0), Armands Savins 2 (1+1), Iļja Taratutins 2 (0+2), Didzis Nemme 1 (1+0), Gvido Grjunbergs 1 (1+0), Kārlis Degins 1 (1+0).
"FBK Valmiera/Betsafe": Matīss Salmiņš 3 (1+2), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Artūrs Bračka 1 (1+0), Ralfs Matīss Balodis 1 (1+0), Aleksejs Jakovļevs 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1), Arvis Kārkliņš 1 (0+1).
 
 
Foto: Anita Stukāne

SPORTS VIENO!