FBK SĀC čempionātu sāk ar uzvaru Bauskā

09.09.2023

Latvijas čempionāta florbolā jauno sezonu vīriešu Virslīgas turnīrā ar uzvaru sākusi komanda FBK SĀC, kas šovakar Bauskā ar 10:7 pieveica "Bausku". Uzvarētāju rindās ar 5 (4+1) rezultativitātes punktiem izcēlās vecmeistars Alvis Dāle.

Pērnā gada pastarīšu duelī "Bauska"(9. vieta) uzņēma Ādažu FBK SĀC (10. vieta). Mača rezultātu 11. minūtē atklāja mājinieks Niks Daniels Bosakovs (1:0), bet pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts atkal bija neizšķirts (1:1), jo ar golu atbildēja ādažnieks Kristers Orlovs – 1:1. Otrās trešdaļas laikā viesi ieguva triju vārtu pārsvaru – 5:2. Šo handikapu FBK SĀC nosargāja arī pēdējā periodā, galarezultātā svinot uzvaru ar 10:7.

Rezultatīvais uzvarētāju rindās ar 5(4+1) punktiem bija Alvis Dāle, kurš saņēma arī labākā spēlētāja balvu. 4 (1+3) punktus sakrāja Dēvids Osītis, trīs golus iemeta Kristers Orlovs, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Ralfs Celmiņš. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Ralfu Akmentiņu, kurš izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

"Bauska"– FBK SĀC 7:10 (1:1, 1:4, 5:5)
"Bauska": Ralfs Akmentiņš 3 (0+3), Lotārs Melderis 1 (1+0), Markuss Kaņeps 1 (1+0), Niks Daniels Bosakovs 1 (1+0), Artis Černovskis 1 (1+0), Everts Janušauskis 1 (1+0), Pēteris Zeltiņš 1 (1+0), Valdis Valters Vanags 1 (1+0), Gustavs Pļevoks 1 (0+1), Kristaps Martins Klešs 1 (0+1).
FBK SĀC: Alvis Dāle 5 (4+1), Dēvids Osītis 4 (1+3), Kristers Orlovs 3 (3+0), Ralfs Celmiņš 2 (1+1), Rolands Gustavs Vaivads 2 (0+2), Raitis Traviņš 1 (1+0), Matīss Kristians Kirmuška 1 (0+1).