"Ķekava" atgūstas un pārspēj "Bausku"

27.01.2023

klavs_jansons_2023.jpg

Vienā no divām šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm "Ķekava" savā laukumā uzņēma "Bausku". Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:0 atradās baušķenieki, bet ķekavieši atspēlējās un guva panākumu ar 6:3. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Klāvs Jansons.

 

"Ķekava" savā laukumā uzņēma komandu "Bauska", kuru pirmā apļa mačā viesos bija sagrāvusi ar 15:4. Atbildes spēli labāk sāka baušķenieki, kuri pirmā perioda laikā spēja izvirzīties vadībā ar 2:0. Ar vārtu guvumiem izcēlās Kristiāns Čakāns un Niks Daniels Bosakovs. Līdz spēles vidum vadības grožus ar 5:2 pārņēma ķekavieši, kuru labā divus vārtus guva Markuss Januševskis, bet pa vieniem – Endijs Umberts Baruss, Klāvs Jansons un Toms Ķeirāns. Pēc otrās trešdaļas laukuma saimnieki atradās vadībā ar 5:3, bet visā spēlē "Ķekava" bija pārāka ar 6:3.

 

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Aksels Imbovics, kurš atvairīja 24 no 27 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Klāvs Jansons, divus golus iemeta Markuss Januševskis, bet 2 (1+1) punkti Toma Ķeirāna kontā. Arī Bauskas komandā labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs – Jānis Goža, kurš neitralizēja 22 no 28 pretinieku metieniem. Pēc šīs panākuma "Ķekava" turnīra tabulā ar 38 punktiem panāca līderu trijnieku, bet "Bauskai" joprojām 12 punktu un 9. vieta.

JUGLASCIEMS