"Lielvārde/Fat Pipe" noguļ startu un zaudē talseniekiem

19.11.2022

ELVI florbola līgā vīriešiem uzvaru guvusi komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas, viesojoties pie "Lielvārdes/Fat Pipe", spēles pirmajā pusē izvirzījās vadībā ar 4:0, bet galarezultātā svinēja uzvaru ar 8:6. Uzvarētāju rindās pa trim rezultativitātes punktiem savāca Valters Kalnietis, Ralfs Polis un Toms Akmeņlauks.

Spēle Lielvārdes sporta centrā sākās ar abpusēji bīstamiem uzbrukumiem, bet pirmie pie vārtu guvuma tika talsenieki – 10. minūtē spēlējošā trenera Arta Raituma piespēli rezultatīvi izmantoja Ralfs Polis (1:0). Pēc pirmā perioda viesi atradās vadībā jau ar 2:0, bet mača vidū – ar 4:0. Tikai 29. minūtē pie pirmā gola tika lielvārdieši – 1:4, ar precīzu metienu izcēlās Iļja Taratutins. Otrajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās, bet pēdējā periodā Lielvārdes florbolisti darīja visu, lai lauztu spēles gaitu, bet spēja tikai samazināt rezultāta starpību. Uzvaru ar 8:6 izcīnīja "Talsu NSS/Krauzers".