Cēsu "Lekrings" rezultatīvā spēlē pieveic FBK SĀC

19.11.2022

Viena no četrām ELVI florbola līgas vīriešiem šīsdienas spēlēm norisinājās Ādažu sporta namā, kur FBK SĀC uzņēma čempioni "Lekrings" (Cēsis). Rezultatīvā mačā uzvaru ar 12:7 svinēja cēsnieki, kuru kapteinis Toms Rīsmanis sakrāja 4 (2+2) rezultativitātes punktus.

Pašreizējā čempione "Lekrings" (Cēsis) šovakar viesojās Ādažos pie nepiekāpīgajiem FBK SĀC florbolistiem. Kā izrādījās cīņas gaitā, izšķirošo pārsvaru cēsnieki ieguva jau pirmajā periodā, kura laikā izvirzījās vadībā ar 4:0. Divas bumbiņas mājinieku vārtos ieraidīja Toms Rīsmanis, bet pa vienai – Edgars Puriņš un Jānis Rajeckis. Otrās trešdaļas sākumā ar vārtu guvumiem atbildēja ādažnieki Jēkabs Krists Vīmanis un Alvis Dāle – 2:4. Līdz otrajam pārtraukuma Cēsu florbolisti atjaunoja četru vārtu pārsvaru (8:4), bet galarezultātā svinēja panākumu ar 12:7.