"FS Masters/Ulbroka" pamostas un sakauj FBK SĀC

06.10.2022

Par izteiktu ELVI florbola līgas vīriešiem līderi kļuvusi komanda "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar savā laukumā pirmā perioda vidū mačā pret FBK SĀC vēl bija iedzinējās ar 1:2, bet galarezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 16:5. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 6 (5+1) punktiem bija Matīss Kristians Morozovs, bet FBK SĀC labā četrus golus iemeta Dēvids Osītis.

Ulbrokas sporta kompleksā notikušās spēles rezultātu jau 6. minūtē atklāja mājinieku komandas aizsargs Matīss Kristians Morozovs – 1:0. Viesu uzbrukuma līderis Dēvids Osītis nekavējās atbildēt ar diviem pēc kārtas gūtiem vārtiem, 10. minūtē izvirzot savu komandu vadībā ar 2:1. Ulbrokieši gan nepalika atbildi parādā, jo pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 5:2. Otrās trešdaļas laikā "FS Masters/Ulbroka" ieguva izšķirošo pārsvaru (12:3), bet galarezultātā triumfēja ar 16:5.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 6 (5+1) punktiem bija Matīss Kristians Morozovs. 4 (2+2) punkti Artūra Naroga kontā, bet labākā spēlētāja balvu saņēma "hat-trick" autors Edžus Ceriņš. Pa trim punktiem sakrāja arī Eduards Stūre un Rūdolfs Vilmanis, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Kārlis Jānis Petrovskis. FBK SĀC sastāvā pārliecinoši rezultatīvākais ar 5 (4+1) punktiem bija Dēvids Osītis, kurš arī saņēma labākā spēlētāja balvu.

"FS Masters/Ulbroka" – FBK SĀC 16:5 (5:2, 7:1, 4:2)

63:50 (11:14; 25:19; 27:17)

"FS Masters/Ulbroka" – Matīss Kristians Morozovs 6 (5+1), Artūrs Narogs 4 (2+2), Edžus Ceriņš 3 (3+0), Eduards Stūre 3 (2+1), Rūdolfs Vilmanis 3 (1+2), Kārlis Jānis Petrovskis 2 (1+1), Toms Bitmanis 2 (0+2), Nikolass Rukovišņikovs 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Tomas Kristofers Birstiņš 1 (0+1), Ulvis Mētra 1 (0+1), Rolands Līdums 1 (0+1).

FBK SĀC – Dēvids Osītis 5 (4+1), Jānis Boroduška 2 (0+2), Ralfs Celmiņš 1 (1+0), Alvis Dāle 1 (0+1).