"Irlava" pārliecinoši tiek galā ar "Bausku"

11.09.2022

ELVI florbola līgas vīriešiem pirmā kārta noslēdzās Kurzemē, kur šovakar "Irlava" uzņēma Virslīgas ilgdzīvotāju "Bausku". Pārliecinošu uzvaru svinēja irlavnieki, kas savus viesus sakāva ar 10:5. Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Kaspars Klamers un Aivis Hammers.

Pirmais trauksmes zvans baušķeniekiem iezvanījās jau 2. minūtēs sākumā, kad spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja Irlavas komandas jaunieguvums – Liepājas FK "Kurši" bijušais kapteinis Kaspars Klamers (1:0). Interesanti, ka viņam asistēja vēl viens bijušais liepājnieks – Gints Siliņš. Pēc tieši četrām nospēlētām minūtēm rezultāts kļuva jau 2:0, jo savu golu iemeta "Irlavas" ilggadējais uzbrukuma līderis Kristaps Kazlovskis. Pirmā perioda vidū ar vārtu guvumu atbildēja Bauskas florbolisti Pētera Zeltiņa personā – 1:2. Līdz pirmajam pārtraukumam vēl viens rezultatīvs raidījums padevās Klameram, kurš mājiniekiem atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1. Spēles vidū, kad rezultāts bija jau 5:1, pāris minūšu laikā divus vārtus pēc kārtas guva baušķenieks Kristiāns Čakāns, kurš tādejādi atjaunoja zināmu intrigu – 3:5. Irlavnieki iniciatīvu no rokām gan neizlaida, līdz otrajam pārtraukumam atbildot ar trim bezatbildes vārtiem – 8:3. Pēdējā periodā katra no abām komandām guva pa diviem vārtiem, līdz ar to "Irlava" varēja svinēt uzvaru ar 10:5 un jauno sezonu sākt ar trim punktiem turnīra tabulā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma debitants Kaspars Klamers, kurš bija ļoti rezultatīvs – 4 (3+1) punkti. Tikpat ražīgs bija arī viņa komandas biedrs Aivis Hammers, kura kontā 4 (1+3) punkti. 3 (2+1) punkti Kristapam Kazlovskim, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Renārs Austrums. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Jāni Gožu, kurš atvairīja 25 no 35 pretinieku metieniem. Viņa komandā rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Pēteris Zeltiņš, bet Kristiāna Čakāna kontā divi goli. Pēc šīs uzvaras "Irlava" turnīra tabulā ieņem 2. vietu. Augstāk par irlavniekiem atrodas vēl viena kurzemnieku komanda - "Talsu NSS/Krauzers".

"Irlava" - "Bauska" 10:5 (3:1, 5:2, 2:2)

35:29 (14:12; 11:8; 10:9)

"Irlava" – Kaspars Klamers 4 (3+1), Aivis Hammers 4 (1+3), Kristaps Kazlovskis 3 (2+1), Renārs Austrums 2 (1+1), Gints Siliņš 2 (0+2), Renārs Stančiks 1 (1+0), Edgars Taube 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (1+0), Kristers Tiltiņš 1 (0+1).

"Bauska" – Pēteris Zeltiņš 3 (2+1), Kristiāns Čakāns 2 (2+0), Ralfs Akmentiņš 1 (1+0), Gustavs Pļevoks 1 (0+1), Jānis Akmentiņš 1 (0+1), Matīss Dulbe 1 (0+1), Aksels Indrijaitis 1 (0+1).