FBK SĀC sezonu sāk ar uzvaru pagarinājumā pār "RTU/Rockets"

10.09.2022

Jau ceturtajā ELVI florbola līgas vīriešiem jaunās sezonas spēlē uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. Rīgas "RTU/Rockets", viesojoties Ādažos pie FBK SĀC, spēja izglābt punktu, 58. minūtē panākot izlīdzinājumu (7:7). Tomēr uzvaru pagarinājumā ar 8:7 svinēja FBK SĀC, izšķirošais vārtu guvums Rolanda Gustava Vaivada kontā.

Ādažu sporta centrā notikušo spēli starp FBK SĀC un Rīgas "RTU/Rockets" ļoti veiksmīgi sāka rīdzinieki, kas pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Pa golam mājinieku vārtos iemeta Kristers Lapsiņš, Rainers Grīslītis un Rainers Miķelsons. Otrajā trešdaļā savu ofensīvu izvērta FBK SĀC, kas atbildēja ar pieciem pēc kārtas gūtiem vārtiem – 5:3. Divus golus iemeta Ralfs Celmiņš, bet pa vienam Krists Saldatenoks, Niks Nagliņš un Alvis Dāle. Pēc otrā perioda laukuma saimniekiem bija vienu vārtu pārsvars – 5:4. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 7:6 atradās FBK SĀC, taču 58. minūtē viesi Kristiāna Kociņa personā spēja panākt izlīdzinājumu – 7:7, bija jāaizvada pagarinājums. Papildlaika 5. minūtē Kristapa Ušvila piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Rolands Gustavs Vaivads. FBK SĀC svinēja uzvaru ar 8:7 un turnīra tabulā ierakstīja divus punktus, bet "RTU/Rockets" čempionātu sāka ar vienu izcīnītu punktu.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts izšķirošo vārtu autors Rolands Gustavs Vaivads. Rezultatīvākais viņa komandā ar trim piespēlēm bija Miks Nagliņš, pa diviem goliem iemeta Ralfs Celmiņš un Jēkabs Krists Vīmanis, 2 (1+1) punkti Alvim Dālem, bet ar divām piespēlēm izcēlās Kristaps Ušvils. Labāka spēlētāja balvu Rīgas komandā saņēma divu vārtu autors Rainers Miķelsons. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Kristaps Lapsiņš, bet divas rezultatīvas piespēles Tomam Jānim Savickim.

FBK SĀC - "RTU/Rockets" 8:7 ET (0:3, 5:1, 2:3, 1:0)

41:42 (8:11; 15:13; 14:15, 4:3)

FBK SĀC – Miks Nagliņš 3 (0+3), Ralfs Celmiņš 2 (2+0), Jēkabs Krists Vīmanis 2 (2+0), Kristaps Ušvils 2 (0+2), Krists Saldatenoks 1 (1+0), Niks Nagliņš 1 (1+0), Rolands Gustavs Vaivads 1 (1+0), Dēvids Osītis 1 (0+1).

"RTU/Rockets" – Kristaps Lapsiņš 3 (1+2), Rainers Miķelsons 2 (2+0), Toms Jānis Savickis 2 (0+2), Rainers Grīslītis 1 (1+0), Kristiāns Kociņš 1 (1+0), Renārs Preijers 1 (1+0), Emīls Bērziņš 1 (1+0), Pēteris Džeriņš 1 (0+1).