"Lielvārde/Fat Pipe" čempionātu sāk ar zaudējumu "Valmierai"

10.09.2022

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Valmieras Olimpiskajā centrā, kur FBK "Valmiera" uzņēma komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Valmierieši jau spēles pirmajā pusē ieguva izšķirošu pārsvaru (5:0), bet galarezultātā svinēja uzvaru ar 6:4. Pa diviem goliem uzvarētāju labā guva Daniels Urbanovičs un Matīss Salmiņš.

FBK "Valmiera" savā laukumā uzņēma principiālu pretinieci – komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Jau pirmā perioda laikā valmierieši izvirzījās vadībā ar 3:0, pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Matīss Salmiņš, Gvido Lauga un Kevins Šmits. Spēles vidū laukuma saimnieku pārsvars jau kļuva nospiedošs – 5:0. Tikai mača otrajā pusē pie vārtu guvumiem tika arī lielvārdieši. Līdz otrajam pārtraukumam Patriks Cinītis un Niks Blumfelds samazināja Valmieras komandas pārsvaru – 2:5. Lai arī ne bez grūtībām, FBK "Valmiera" savu handikapu tomēr nosargāja un čempionāta ievadā varēja svinēt uzvaru ar 6:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ričards Riba, kurš šajā mačā izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Pa diviem goliem viņa komandas biedriem Danielam Urbanovičam un Matīsam Salmiņam, 2 (1+1) punkti Valmieras kluba debitantam Kevinam Šmitam. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina Niku Blumfeldu, kura kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī viņa komandas biedram Oskaram Tūtānam.

FBK "Valmiera" - "Lielvārde/Fat Pipe" 6:4 (3:0, 2:2, 1:2)

19:20 (6:5; 7:8; 6:7)

FBK "Valmiera" – Daniels Urbanovičs 2 (2+0), Matīss Salmiņš 2 (2+0), Kevins Šmits 2 (1+1), Gvido Lauga 1 (1+0), Mārtiņš Broks 1 (0+1), Ričards Riba 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 2 (1+1), Oskars Tūtāns 2 (1+1), Patriks Cinītis 1 (1+0), Didzis Nemme 1 (1+0), Juris Sandis Jēgers 1 (0+1), Jānis Salcevičs 1 (0+1).