Latvijas izlase ukraiņu vārtos "saber" 22 bumbiņas

25.05.2022

Ar ļoti pārliecinošu uzvaru pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīru sākusi Latvijas vīriešu izlase, kas šovakar Valmieras Olimpiskajā centrā ar 22:0 sagrāva Ukrainas valstsvienību. Rezultatīvākais mūsu komandā ar 6 (2+4) punktiem bija Morics Krūmiņš.

Līdz pirmajam vārtu guvumam šajā mačā bija jāgaida piecas minūtes un piecas sekundes, kad pēc Pētera Trekšes piespēles ar golu izcēlās Rolands Kovaļevskis – 1:0. Pirmā perioda laikā latvieši vēl piecas reizes lika pretiniekiem meklēt bumbiņu savos vārtos – 6:0, divi goli Morica Krūmiņa kontā, ar otro rezultatīvo raidījumu izcēlās Kovaļevskis, pa reizei precīzi meta Jānis Ragovskis un Krišjānis Tiltiņš. Otrā trešdaļa bija vēl rezultatīvāka – latvieši guva desmit vārtus, panākot jau 16:0. Pēdējā periodā latvieši turpināja rezultatīvi uzbrukt un varēja svinēt panākumu ar 22:0.

Rezultatīvākais starp mūsējiem ar 6 (2+4) punktiem bija Morics Krūmiņš, četrus golus iemeta Rolands Kovaļevskis, pa trim punktiem Krišjānim Tiltiņam un Pēterim Trekšem, bet vismaz pie viena rezultativitātes punkta tika pilnīgi visi Latvijas izlases laukuma spēlētāji. Labākā spēlētāja balvu saņēma Gustavs Griezītis, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Daudz darba nebija mūsu vārtsargam Jānim Salcevičam, kurš atvairīja visus deviņus pretinieku metienus. Mūsējie pa uktaiņu vārtiem izdarīja teju sešas reizes vairāk metienu – 53.

Latvija – Ukraina 22:0 (6:0, 10:0, 6:0)

Metienu attiecība: 53:9 (19:2; 17:4, 17:3)

Rezultatīvākie: Morics Krūmiņš 6 (2+4), Rolands Kovaļevskis 4 (4+0), Krišjānis Tiltiņš 3 (2+1), Pēteris Trekše 3 (1+2), Daniels Anis 2 (2+0), Jānis Ragovskis 2 (2+0), Klāvs Jansons 2 (1+1), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Gustavs Griezītis 2 (1+1), Artis Raitums 2 (1+1), Andris Rajeckis 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Oskars Tūtāns 2 (0+2), Armands Savins 1 (1+0), Edgars Puriņš 1 (0+1).