"Rubene-1" pirmo reizi pieveic vicečempioni "Ķekavu"

03.04.2021

ELVI florbola līgā sievietēm šodien notika viena spēle, kurā gluži vai sensacionālu uzvaru izcīnīja turnīra debitante "Rubene-1" (Kocēni). Jaunās kocēnietes savā laukumā ar 6:2 pārspēja pašreizējo vicečempioni "Ķekavu". Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 3 (1+2) punktiem bija Zeltīte Larinova, bet labākās spēlētājas balvu saņēma vārtsardze Estere Elbrete.

Abām komandām šī bija otrā tikšanās, pirmajā spēlē, kas pērnā gada 11. oktobrī notika Ķekavā, ar 8:7 uzvarēja FK "Ķekava". Arī šodienas mačā tieši ķekavietes bija tās, kuras lieliski sāka maču, nepilnu četru minūšu laikā izvirzoties vadībā ar 2:0. Pa bumbiņai mājinieču vārtos raidīja Kristiāna Elizabete Krūmiņa un Ilze Medne. Jaunās kocēnietes drīz vien attapās un jau līdz pirmajam pārtraukumam vadības grožus pārņēma savās rokās – 3:2. Pa golam iemeta Mora Zvirbule, Lote Baldiņa un Dinija Pinkule. Otrajā trešdaļā abu komandu vārtsargi bija nepārspējami, bet pēdējā periodā Kocēnu komanda guva vēl trīs bezatbildes vārtus. Ar rezultatīviem metieniem izcēlās Zeltīte Larinova, Madlēna Rozīte un Marta Drille, nodrošinot komandai "Rubene-1" svarīgu uzvaru ar 6:2.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsardze Estere Elbrete, kura atvairīja 29 no 31 pretinieču metiena. Rezultatīvākā viņas komandā bija Zeltīte Larinova, kuras kontā 3 (1+2) punkti, 2 (1+1) punkti Martai Drillei, bet Elīna Sirmā izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Par labāko starp ķekavietēm atzina Aiju Kantinieci, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. Pēc šīs uzvaras komanda "Rubene-1" ar 14 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas trešajā pozīcijā, bet "Ķekavai" deviņi punkti un 4. vieta.

"Rubene-1" – FK "Ķekava" 6:2 (3:2, 0:0, 3:0)

28:31 (11:11; 9:11, 8:9)