Celma gols nodrošina "Rubenei" uzvaru Valmierā

26.10.2023

ELVI florbola līgā vīriešiem ceturto panākumu pēc kārtas guvusi turnīra tabulas līdere "Rubene" (Kocēni), kas šovakar Valmieras Olimpiskajā centrā ar 3:2 pārspēja komandu "FBK Valmiera/Betsafe". Uzvaras vārtus iemeta Matīss Celms.

Valmierā notikušajā spēlē pēc pirmā perioda vadībā ar 1:0 atradās laukuma saimnieki, jo 7. minūtē šī mača rezultātu ar precīzu raidījumu atklāja Patriks Brieže. Otrās trešdaļas laikā pa golam iemeta kocēnieši Ingars Matisons un Matīss Celms, vadībā ar 2:1 izvirzot jau viesus. 45. minūtē Lauris Alvis Stiprais atjaunoja neizšķirtu (2:2). Izšķirošais gols tika iemests jau 48. minūtē, kad pie atlēkušās bumbiņas pirmais paspēja Celms – 3:2. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās - "Rubene" varēja svinēt ceturto uzvaru pēc kārtas (3:2).

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 16 no 18 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā bija Jēkabs Keišs, kurš asistēja visos trijos vārtu guvumos. Divi goli Matīsa Celma kontā. Valmieras komandas labā pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Lauris Alvis Stiprais un Patriks Brieže, labākā spēlētāja balvu saņēma Stiprais. Pēc šīs uzvaras Kocēnu "Rubene" ar 17 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 1. vietā, bet "FBK Valmiera/Betsafe" ar deviņiem punktiem atkāpās uz 9. vietu.

"FBK Valmiera/Betsafe" - "Rubene" - 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

18:22 (10:7; 5:8; 3:7)

"FBK Valmiera/Betsafe" – Lauris Alvis Stiprais 2 (1+1), Patriks Brieže 2 (1+1).

"Rubene" – Jēkabs Keišs 3 (0+3), Matīss Celms 2 (2+0), Ingars Matisons 1 (1+0).