"Talsu NSS/Krauzers" sagādā vicečempioniem otro zaudējumu

16.09.2023

Ar uzvaru ELVI florbola līgas jauno turnīru sākusi komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā ar 8:3 sakāva "FBK Valmiera/Betsafe",sarūpējot pašreizējiem vicečempioniem otro zaudējumu divās spēlēs. Uzvarētāju labā divus vārtus guva spēlējošais treneris Artis Raitums.

Valmierieši jauno sezonu sāka jau pirms nedēļas, kad pretinieku laukumā ar 5:6 atzina čempiones "Lielvārde/Fat Pipe" pārākumu". Talsenieki turnīra pirmajā kārtā bija brīvi, savu pirmo maču viņi aizvadīja tikai šovakar savā laukumā.

Talsos notikušā mača rezultātu atklāja Valmieras komanda - jau 2. minūtē precīzi meta Ralfs Matīss Balodis. Nepagāja pat viena minūte, kad rezultāts jau atkal bija neizšķirts - 3. minūtē vārtus guva Talsu florbolists Toms Krūkliņš (1:1). Līdz pirmajam pārtraukuma pa golam iemeta arī talsenieki Artis Raitums, Jānis Škutāns un Toms Akmeņlauks, izvirzot laukuma saimniekus vadībā ar 4:1. Pēc otrās trešdaļas Talsu komandai bija piecu vārtu pārsvars - 7:2. Pēdējā periodā sāncenši apmainījās ar vārtu guvumiem, "Talsu NSS/Krauzers" varēja svinēt pārliecinošu panākumu ar 8:3, turnīra tabulā ierakstot pirmos trīs punktus. Valmierieši pagaidām vēl bez punktiem.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Toms Akmeņlauks, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Pa diviem rezultativitātes punktiem viņa komandā arī Artim Raitumam, Tomam Krūkliņam un Linardam Putniņam. Par labāko starp valmieriešiem atzina Arvi Kārkliņu, kura kontā viens gols.

"Talsu NSS/Krauzers" - "FBK Valmiera/Betsafe" 8:3 (4:1, 3:1, 1:1)
32:15 (12:3; 11:7; 9:5)
"Talsu NSS/Krauzers" – Artis Raitums 2 (2+0), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Toms Krūkliņš 2 (1+1), Linards Putniņš 2 (0+2), Uģis Adiņš 1 (1+0), Jānis Škutāns 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Jānis Ragovskis 1 (1+0), Mariss Šķuburs 1 (0+1), Mārtiņš Emīls Uzuliņš 1 (0+1), Mariss Bergmanis 1 (0+1).
"FBK Valmiera/Betsafe" – Ralfs Matīss Balodis 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Arvis Kārkliņš 1 (1+0), Mārtiņš Broks 1 (0+1), Ričards Riba 1 (0+1), Ralfs Klodžs 1 (0+1).