"Ķekava/RB&B" pie pirmās uzvaras tiek papildlaikā

15.09.2023

ELVI florbola līgā vīriešiem pirmo uzvaru izcīnīja komanda "Ķekava/RB&B", kas šovakar savā laukumā tikai pagarinājumā ar 8:7 pārspēja "Irlavu". Izšķirošais vārtu guvums Markusa Januševska kontā.

Ķekavas sākumskolas sporta hallē notikušo maču lieliski sāka mājinieki, kas pirmo 17 minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Markuss Januševskis, Toms Gredzens un Klāvs Jansons. Pēc tāda pavērsiena irlavnieki bija spiesti nomainīt vārtsargu - iepriekšējās spēles varoni Ulvi Ansbergu. Viņa vietu Irlavas komandas vārtos ieņēma Alvis Sala. Pirmajā periodā rezultāts vairs nemainījās, bet otrās trešdaļas 8.minūtē tas atkal bija neizšķirts - 3:3. Viesu komandas rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Kristers Tiltiņš, Mareks Stačiks un Gints Siliņš. Neizšķirts rezultāts bija arī pēc otrā perioda - 3:3. 54. minūtē irlavniekus vadībā ar 7:6 izvirzīja Kristers Tiltiņš, bet 57. minūtē Endijs Umberts Barruss atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 7:7. Pagarinājuma 6. minūtē komandas "Ķekava/RB&B" uzvaru pēc Toma Ķeirāna piespēles ar precīzu metienu nodrošināja Markuss Januševskis - 8:7.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Markuss Januševskis, kuram kopā ar uzvaras vārtu guvumu šajā mačā 3 (2+1) rezultativitātes punkti. Ar "hat trick" izcēlās Klāvs Jansons, bet pa 2 (1+1) punktiem Tomam Gredzenam un Endijam Kleistrovam. Par labāko starp irlavniekiem atzina divu vārtu autoru Kristeru Tiltiņu, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Gints Siliņš. Divi goli arī Mareka Stančika kontā.

"Ķekava/RB&B" - "Irlava" 8:7 P (3:0, 1:4, 3:3, 1:0)
28:32 (10:11; 8:11; 8:6, 2:4)
"Ķekava/RB&B" – Klāvs Jansons 3 (3+0), Markuss Januševskis 3 (2+1), Toms Gredzens 2 (1+1), Endijs Kleistrovs 2 (1+1), Toms Ķeirāns 2 (0+2), Endijs Umberts Barruss 1 (1+0), Ralfs Orste 1 (0+1).
"Irlava" – Gints Siliņš 3 (2+1), Kristers Tiltiņš 2 (2+0), Mareks Stančiks 2 (2+0), Kaspars Klamers 2 (0+2), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Renārs Stančiks 1 (0+1).