"Rubene" spēlē pret "Pārgauju" atkārto Talsu scenāriju, tomēr uzvar

16.09.2020

Kocēnu "Rubene" ir pirmā ELVI florbola līgas vīriešiem komanda, kas jaunajā sezonā aizvadījusi jau divas spēles. Gluži kā svētdien Talsos aizvadītajā mačā, arī šovakar savā laukumā pret Stalbes "Pārgauju" kocēnieši pirmajā periodā ieguva vērā ņemamu pārsvaru (3:0), pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (5:5), pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos pie pirmās uzvaras šosezon tika "Rubene" - 6:5. Izšķirošais "bullītis" Jura Zilberta kontā.

Svētdien Talsos pret vietējo komandu "Talsu NSS/Krauzers" kocēnieši pirmajā periodā bija ieguvuši pat piecu vārtu pārsvaru (5:0). Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (9:9), bet pagarinājumā izšķirošos vārtus guva talsenieki, triumfējot ar 10:9.

Kocēnu "Rubene" maču pret "Pārgauju" sāka ļoti pārliecinoši, pirmā perioda laikā pēc Reiņa Mirkša, Mikus Eduarda Ķikuta un Matīsa Celma metieniem izvirzoties vadībā ar 3:0. Stalbieši pakaļdzīšanos sāka tikai spēles vidū, kad 30. minūtē viņu nulli no rezultātu tablo ar precīzu raidījumu nodzēsa Jānis Driļevskis – 1:3. Pēc otrās trešdaļas laukuma saimniekiem bija vairs tikai vienu vārtu pārsvars – 4:3. Mača pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (5:5), jo 55. minūtē neizšķirtu rezultātu atjaunoja viesu uzbrukuma līderis Gvido Lauga – 5:5. Piecas minūtes ilgušajā pagarinājumā rezultāts nemainījās, tāpēc uzvarētājus vajadzēja noskaidrot ar pēcspēles metienu palīdzību. Savas vārtu gūšanas iespējas izmantoja Arnijs Kuratņiks, Ivo Balodis, Jēkabs Keišs un Juris Zilberts, nodrošinot "Rubenei" uzvaru ar 6:5 un divus punktus turnīra tabulā.

Labāko spēlētāju godā šoreiz divi Jēkabi. Uzvarētāju rindās balvu saņēma Jēkabs Keišs, kurš iemeta savu "bullīti", bet Stalbes komandā – Jēkabs Berkolts, kurš savu pēspēles metienu gan nerealizēja, bet pamatlaikā sakrāja 2 (1+1) rezultativitātes punktus. Rezultatīvākais starp kocēniešiem ar 3 (1+20 punktiem bija Ivo Balodis, bet 2 (1+1) punkti Arnijam Kuratņikam. "Pārgaujas" rindās 2 (1+1) punkti arī Jānim Driļevskim, bet ar diviem goliem izcēlās Gvido Lauga.

"Rubene" – SK "Pārgauja" 6:5 PS (3:0, 1:3, 1:2, 0:0, 1:0)

30:33 (12:10; 8:13, 8:9, 2:1)

"Rubene" – Ivo Balodis 3 (1+2), Arnijs Kuratņiks 2 (1+1), Reinis Mirkšs 1 (1+0), Mikus Eduards Ķikuts 1 (1+0), Matīss Celms 1 (1+0), Ritvars Bērziņš 1 (0+1), Aivars Kristiāns Rullis 1 (0+1).

SK "Pārgauja" – Gvido Lauga 2 (2+0), Jānis Driļevskis 2 (1+1), Jēkabs Berkolts 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Olafs Zvīnis 1 (0+1), Emīls Eglītis 1 (0+1), Kristaps Krujelis 1 (0+1).