"Lielvārde/Fat Pipe" sakauj talseniekus, sērijā – 1:1

01.03.2020

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp komandām "Lielvārde/Fat Fipe" un "Talsu NSS/Krauzers" pēc divām spēlēm ir neizšķirts (1:1). Ja vakar talsenieki svinēja uzvaru pagarinājumā (4:3), tad šovakar lielvārdieši savus pretiniekus sakāva ar 8:3. Rezultatīvākais Lielvārdes komandā ar 4 (2+2) punktiem bija Juris Sandis Jēgers.

Sērijas pirmajā spēlē starp "Lielvārdi/Fat Pipe" un "Talsu NSS/Krauzers" katra komanda katrā periodā guva tikai pa vieniem vārtiem (3:3), bet uzvaru pagarinājumā talseniekiem atnesa viņu uzbrukuma līdera Toma Bitmaņa precīzais raidījums. Otrajā mačā, kas arī notika Lielvārdes novada Sporta centrā, lielvārdieši vairs pavisam nedrīkstēja atļauties zaudēt, tāpēc jau no pirmajām minūtēm viņu uzbrukuma viļņi sāka velties pāri viesu vārtiem. Tāda taktika attaisnojās – 8.minūtē rezultātu atklāja mājinieku aizsargs Armands Savins (1:0). Jau drīz pēc tam laukuma saimniekiem divas minūtes nācās cīnīties trijatā pret pieciem, bet vēl divas – četratā pret pieciem. Tomēr Lielvārdes komandas aizsardzība izturēja, bet 15.minūtē Maikls Nazarovs jau dubultoja lielvārdiešu pārsvaru – 2:0. Otrās trešdaļas  vidū "Lielvārde/Fat Pipe" jau atradās vadībā ar 4:0. Tikai 38.minūtē pirmos vārtus guva Talsu komanda, kuras rindās ar precīzu metienu izcēlās Viesturs Mārtiņš Rubenis – 1:4. Pēdējā perioda sākumā talsenieki īsā laika sprīdī guva divus vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4. Kā izrādījās tie bija viesu pēdējie goli šajā mačā, kamēr "Lielvārde/Fat Pipe" guva vēl četrus golus un svinēja pārliecinošu panākumu ar 8:3.

Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 4 (2+2) punktiem bija Juris Sandis Jēgers, bet balvu kā labākais spēlētājs saņēma Niks Blumfelds, kurš izcēlās ar "hat-trick". Trīs rezultatīvas piespēles Rūda Žukeļa kontā. Par labāko starp talseniekiem atzina Matīsu Jorenu Švēdenbergu, kurš guva vienus vārtus. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām šobrīd ir līdzsvars – 1:1. Trešā un ceturtā spēle tiks aizvadītas nākamās nedēļas nogalē Talsos.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Talsu NSS/Krauzers" - 8:3 (2:0, 2:1, 4:2)

23:26 (7:8; 8:4; 8:14)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 4 (2+2), Niks Blumfelds 3 (3+0), Rūdis Žukelis 3 (0+3), Mariss Giņko 2 (0+2), Maikls Nazarovs 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (1+0), Matīss Jorens Švēdenbergs 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Matīss Fogelis 1 (0+1).