Juniores pret čempioni "Rubeni" paliek bez vārtu guvuma

11.01.2020

ELVI florbola līgā sievietēm trešo spēli aizvadījusi Latvijas U19 izlases kandidāšu komanda, kas šovakar Kocēnu sporta namā krustoja nūjas ar vietējo "Rubeni". Juniores cītīgi cīnījās aizsardzībā, ielaižot tikai sešus vārtus, bet uzbrukumā šoreiz palika tukšā, kapitulējot ar 0:6. Kocēnu komandas vārtsardze Sintija Bāliņa atvairīja 21 pretinieču metienu.

Latvijas junioru izlase dalību regulārajā turnīrā sāka tikai pagājušās nedēļas nogalē, kad vispirms ar 8:3 sakāva komandu "Ķekavas Bulldogs", bet pēc tam ar 4:7 atzina "Ķekavas" pārākumu. Šovakar Kocēnu sporta namā junioru izlases kandidātes eksaminēja pašreizējā čempione "Rubene". Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 5.minūtē rezultātu atklāja Paula Matisone (1:0). Otrās trešdaļas laikā Matisone guva vēl vienus vārtus, bet divus – Simona Grāpēna (4:0). Juniorēm arī pēdējā trešdaļā neizdevās iemest vismaz goda vārtus, bet kocēnietes Danute Tinkuse un Samanta Bērziņa nofiksēja šīs spēles  galarezultātu – 6:0.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām tika atzīta vārtsardze Sintija Bāliņa, kura palika nepārspēta, atvairot 21 metienu. Rezultatīvākā viņas komandā ar trim piespēlēm bija Jūlija Rozīte, pa diviem vārtiem guva Paula Matisone un Simona Grāpēna. Arī junioru izlasē labākās spēlētājas balvu saņēma vārtsardze – Jolanta Bačkure, kura neitralizēja 25 no 31 pretinieču metiena. Kocēnu "Rubene" pēc šī panākuma ar 31 punktu vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā, bet juniorēm pagaidām tikai trīs punkti un pēdējā pozīcija.

Junioru izlase – "Rubene"  - 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

21:31 (9:12; 6:10; 6:9)