Spēle beigusies

Latvija U19

0 6

Rubene

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Latvija U19) Vārtos - #96 Jolanta Bačkure
00:00 Vārtos (Rubene) Vārtos - #96 Sintija Bāliņa
04:07 Vārti 0 - 1 #13 Paula Matisone (#22 Zane Darša)
04:40 Sods #17 Lāsma Ēvele (2 min; nepareizs sitiens)
13:04 Sods #6 Samanta Bērziņa (2 min; spēle ar augsti paceltu nūju)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
20:00 Sods #11 Dārta Derupa (2 min; spēles laika vilcināšana)
20:00 Sods #77 Kristiāna Biezuma (2 min; spēles laika vilcināšana)
23:39 Vārti 0 - 2 #41 Simona Grāpēna (#16 Jūlija Rozīte)
26:12 Vārti 0 - 3 #13 Paula Matisone (#17 Lāsma Ēvele)
36:31 Vārti 0 - 4 #41 Simona Grāpēna (#16 Jūlija Rozīte)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
40:00 Sods #77 Kristiāna Biezuma (2 min; spēles laika vilcināšana)
42:47 Vārti 0 - 5 #27 Danute Tinkuse (#28 Marta Lība Zameca)
48:11 Vārti 0 - 6 #6 Samanta Bērziņa (#17 Lāsma Ēvele)
55:03 Sods #11 Dārta Derupa (2 min; nepareizs sitiens)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Vārtsarga stat. #96 Jolanta Bačkure - Vārti: 6; Metieni: 31; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #96 Sintija Bāliņa - Vārti: 0; Metieni: 21; Minūtes: 60:00
60:00 Labākais spēlētājs #96 Jolanta Bačkure
60:00 Labākais spēlētājs #96 Sintija Bāliņa
 
60:00 Spēles beigas 0 - 6

Komandu sastāvi:
Latvija U19 Rubene
1.Daniela Dafne Hāne #2
2.Katrīna Dārta Kārkliņa #5
3.Aurēlija Zariņa #7
4.Luīze Raseiceva #8
5.Dārta Derupa #114 min
6.Kate Meldere #13
7.Linda Zunda #15
8.Betija Raseiceva #18
9.Justīne Marta Upeniece #20
10.Nikola Biezuma #21
11.Kristiāna Elizabete Krūmiņa #22
12.Kristiāna Kuplā #37
13.Viktorija Kuročkina #59
14.Kristiāna Biezuma #774 min
15.Jolanta Bačkure #96
 
Treneris Gundega Immere
Treneris Jurijs Fedulovs
Treneris Pēteris Stepītis
Mediķis Jolanta Tauriņa-Ieveniece
1.Samanta Bērziņa #61 (1+0)2 min
2.Ieva Ločmele #10
3.Emīlija Salaciete #11
4.Paula Matisone #132 (2+0)
5.Nora Zvirbule #14
6.Jūlija Rozīte #162 (0+2)
7.Lāsma Ēvele #172 (0+2)2 min
8.Zane Darša #221 (0+1)
9.Danute Tinkuse #271 (1+0)
10.Marta Lība Zameca #281 (0+1)
11.Simona Grāpēna #412 (2+0)
12.Laura Gaugere #55
13.Evita Knopa #58
14.Sintija Bāliņa #96
 
Pārstāvis Mārtiņš Larinovs
Mediķis Ieva Ločmele

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Latvija U19 0 (9) 0 (6) 0 (6)0 (21) 
Rubene 1 (12)3 (10)2 (9)6 (31)

Tiesneši: Māris Kumerdanks, Pēteris Freimanis

Apmeklētāji: 82