"Lekrings" pārliecinoši revanšējas "Tartu EMU"

07.01.2024

Cēsu komanda "Lekrings", viesojoties Tartu, Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgā otro reizi divu dienu laikā mērojās spēkiem ar komandu "Tartu EMU". Ja vakar ar 6:5 uzvarēja igaunietes, tad šodien mūsu florbolistes pārliecinoši revanšējās viņām, sakaujot savas pretinieces ar 10:1. Rezultatīvākā starp cēsniecēm ar 5 (3+2) punktiem bija Džeina Eglīte.

Šīsdienas mačā cēsnieces jau no paša sākuma sāka pretendē uz panākumu, 14. minūtē izvirzoties vadībā ar 3:0. Pa bumbiņai Tartu komandas vārtos ieraidīja Džeina Eglīte, Elena Klaviniusa un Dārta Malkava. 24 minūtē mājinieces vienus vārtus atguva (1:3), bet, kā vēlāk izrādījās, tas šajā spēlē bija viņu goda gols. Pēc otrās trešdaļas Cēsu komanda atradās vadībā ar 8:1, bet pēdējā periodā "Lekrings" guva vēl divus vārtus un triumfēja ar 10:1.

Labākās spēlētājas balvu Cēsu komandas sastāvā saņēma Betija Raseiceva, kurai šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Elīnai Tauriņai un Katrīnai Dārtai Kārkliņai. Luīze Raseiceva šoreiz sakrāja 4 (2+2) punktus, bet pati rezultatīvākā ar 5 (3+2) punktiem bija Džeina Eglīte. Par labāko starp igaunietēm atzina Grēti Hobejarvi. Pēc šīs uzvaras Cēsu komandai "Lekrings" jau 11 punktu, bet joprojām 4. vieta. "Tartu EMU" ar sešiem punktiem ieņem 6. vietu.

"Tartu EMU" - "Lekrings" - 1:10 (0:3; 1:5; 0:2)

25:17 (11:6, 6:7, 8:4)