Rīgas "NND/RJTC" atgūst līderes godu

07.01.2024

ELVI florbola līgas sievietēm turnīra tabulas pirmajā vietā atkal izvirzījusies Rīgas komanda "NND/RJTC", kas šodien pretinieču laukumā ar 7:3 pieveica FK "Ķekava". Uzvarētāju rindās ar "hat-trick" izcēlās Klinta Rovīte.

Komandas FK "Ķekava" un "NND/RJTC" līdz šim punktus bija dalījušas uz pusēm. Šajā regulārajā turnīrā ķekavietes ar rīdziniecēm spēkojušās divas reizes, abās spēlēs mājinieču lomā bija Rīgas florbolistes. Pirmajā mačā ar 4:1 uzvarēja "NND/RJTC", bet otrajā ar 5:2 pārāka izrādījās "Ķekava".

Šīsdienas mača rezultāts tika atklāts pirmā perioda pašā pēdējā sekundē, kad vārtus guva rīdziniece Elīna Dīce – 1:0. 30. minūtē ķekaviete Ulrika Skakovska atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet līdz otrajam pārtraukumam Klinta Rovīte un Anna Mūrniece vadībā ar 3:1 izvirzīja Rīgas komandu. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieču labā divus vārtus guva Kristiāna Elizabete Krūmiņa, bet viešņas atbildēja ar diviem Klintas Rovītes goliem, kā arī pa vieniem vārtiem guva Anna Mūrniece un Viktorija Kovaļova, nodrošinot "NND/RJTC" uzvaru ar 7:3.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju sastāvā saņēma triju vārtu autore Klinta Rovīte. 3 (1+2) rezultativitātes punkti viņas komandas biedrenei Elīnai Dīcei, bet pa diviem punktiem sakrāja Anna Mūrniece un Viktorija Kovaļova. Par labāko starp ķekavietēm atzina Kristiānu Elizabeti Krūmiņu, kura guva divus vārtus. Pa diviem punktiem arī Ulrikai Skakovskai un Evijai Birkhānei. Pēc šīs uzvaras Rīgas komanda "NND/RJTC" ar 12 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz pirmo vietu, bet FK "Ķekava" ar trim punktiem atrodas 4. vietā.

FK "Ķekava" - "NND/RJTC" - 3:7 (0:1; 1:2; 2:4)

20:40 (2:12, 12:12, 6:16)

FK "Ķekava" – Kristiāna Elizabete Krūmiņa 2 (2+0), Ulrika Skakovska 2 (1+1), Evija Birkhāne 2 (0+2).

"NND/RJTC" – Klinta Rovīte 3 (3+0), Elīna Dīce 3 (1+2), Anna Mūrniece 2 (2+0), Viktorija Kovaļova 2 (1+1), Karīna Saidova 1 (0+1), Santa Kazaine 1 (0+1), Elīna Štrausa 1 (0+1), Karīna Mičule 1 (0+1).