"Ķekava" uzvar "Lielvārdi/Fat Pipe" un kļūst par vicelīderi

24.09.2021

Uz otro vietu ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulā pakāpusies "Ķekava", kas šovakar savā laukumā ar 8:5 pieveica komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Rezultatīvākais starp ķekaviešiem ar 3 (1+2) punktiem bija komandas kapteinis Klāvs Jansons.

Gan "Ķekavai", gan "Lielvārdei/Fat Pipe" šī bija jau trešā spēle jaunajā sezonā. Abu komandu līdzšinējie panākumi gan atšķīrās – ja ķekavieši varēja palepoties ar divām uzvarām un pieciem punktiem, tad lielvārdiešiem bija tikai viens panākumus un divi punkti.

Šīvakara spēli pārliecinoši sāka Ķekavas florbolisti, kas pēc Toma Gredzena un Edgara Oša precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Lielvārdieši savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa pirmā perioda pēdējā minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Iļja Taratutins – 1:2. 26.minūtē, kad viesi spēlēja skaitliskajā mazākumā, vārtus guva Juris Sandis Jēgers, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. Laukuma saimnieki nekavējās atbildēt ar trim pēc kārtas iemestiem goliem – 5:2. Pēc otrās trešdaļas ķekaviešiem bija divu vārtu handikaps – 5:3. 57. minūtē "Ķekava" panāca pat četru vārtu pārsvaru (8:4), bet galarezultātā svinēja uzvaru ar 8:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Aivis Barkovskis, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Kristapam Laugalim, divus vārtus guva Toms Gredzens, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Klāvs Jansons. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina vārtsargu Lauri Kārkliņu, kurš atvairīja 30 no 37 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (3+1) punktiem bija Juris Sandis Jēgers. "Ķekava" pēc šīs uzvaras ar astoņiem punktiem pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, bet Lielvārdes komandai joprojām tikai divi punkti un desmitā pozīcija.

"Ķekava" – "Lielvārde/Fat Pipe" 8:5 (2:1, 3:2, 3:2)

38:37 (17:13; 13:12, 8:12)

"Ķekava" – Klāvs Jansons 3 (1+2), Toms Gredzens 2 (2+0), Aivis Barkovskis 2 (1+1), Kristaps Laugalis 2 (1+1), Edgars Ošis 1 (1+0), Kārlis Pupils 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (1+0), Renāts Degins 1 (0+1), Endijs Vilde 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 4 (3+1), Maikls Nazarovs 2 (0+2), Iļja Taratutins 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Markuss Nazarovs 1 (0+1).