Kocēnu "Rubene" pagarinājumā pieveic "Valmieru", uzvaras vārti Keiša kontā

30.04.2021

Pēdējā no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notika Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur FBK "Valmiera" uzņēma Kocēnu "Rubeni". Ar pamatlaika 60 minūtēm uzvarētāju noskaidrošanai nepietika (6:6), bet papildlaikā izšķirošos vārtus guva Jēkabs Keišs, nodrošinot "Rubenei" uzvaru ar 7:6 un divus punktus turnīra tabulā.

Arī komandām "Valmiera" un "Rubene" šī bija jau otrā tikšanās reize šosezon. Pirmajā, kas notika pirms mēneša Kocēnu sporta namā, uzvaru pēcspēles metienos ar 8:7 izcīnīja kocēnieši. Atbildes spēles rezultātu Vidzemes Olimpiskajā centrā 16. minūtē, realizējot savas komandas skaitlisko vairākumu, atklāja Valmieras komandas uzbrūkošais aizsargs Gatis Liepiņš – 1:0. Jau pēc minūtes kocēnietis Kristers Babris ar precīzu metienu atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet pēc pirmās trešdaļas vadībā tomēr bija Valmieras komanda (2:1), jo sešas sekundes pirms pārtraukuma ar vārtu guvumu izcēlās Ričards Eglītis. Pēc otrā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts (3:3). Ar neizšķirtu rezultātu (6:6) noslēdzās arī viss mača pamatlaiks, turklāt atspēlēties jau nācās mājiniekiem – 53. minūtē sestos vārtus Valmieras komandas labā guva Mārtiņš Broks. Papildlaika 3. minūtē uzgavilēt varēja "Rubenes" florbolisti, jo Ata Stepāna piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Jēkabs Keišs – 7:6.