"Ķekava" pārrauj "Irlavas/Avant" uzvaru sēriju

30.04.2021

Pirmajā no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm "Ķekava" savā laukumā uzņēma piecas uzvaras pēc kārtas izcīnījušo komandu "Irlava/Avant". Irlavniekiem neizdevās gūt kārtējo panākumu, jo ar 7:4 uzvarēja ķekavieši, kuru rindās ar 4 (3+1) punktiem izcēlās Edgars Freimanis.

"Ķekava" ar komandu "Irlava/Avant" šosezon nūjas krustoja jau otro reizi, pirmajā mačā, kas 9. oktobrī notika Irlavā, ar 8:5 uzvarēja ķekavieši. Arī atbildes spēlē tieši viņi bija tie, kas atklāja rezultātu, turklāt izdarīja to spēlējot skaitliskajā mazākumā – 8. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Edgars Freimanis (1:0). Jau nākamajā minūtē irlavnieku uzbrukuma līderis Mareks Stančiks atjaunoja neizšķirtu (1:1). 16. minūtē Renārs Stančiks pat panāca 2:1 par labu Irlavas komandai, tomēr pēc pirmā perioda jau atkal vadībā bija izvirzījušies mājinieki – 3:2. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki ieguva izšķirošos pārsvaru (7:2), bet pēdējā periodā "Ķekava" nosargāja savu pārsvaru un svinēja laimīgu uzvaru ar 7:4.