"Ķekava" viesos sagrauj "Bausku"

29.09.2018

Ļoti pārliecinošu uzvaru ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar guvuši "Ķekavas" florbolisti, kuri viesojās pie "Bauskas" un sagrāva laukuma saimniekus ar 14:4. Ķekaviešu uzbrukuma smailē neapturams bija Klāvs Jansons, kuram 7 (5+2) rezultativitātes punkti.

"Ķekava" šovakar viesojās pie "Bauskas", kur jau 19.sekundē pēc Klāva Jansona metiena atklāja rezultātu – 1:0. 13.minūtē ar golu atbildēja baušķenieks Aivis Barkovskis (1:1), tomēr pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās viesi, kuri bija atguvuši vadību ar 3:2. Izšķirošo pārsvaru "Ķekava" ieguva otrās trešdaļas laikā, panākot jau 9:3, bet visā mačā ķekavieši svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 14:4.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 7 (5+2) punktiem bija Klāvs Jansons, 5 (2+3) punkti Endija Kleistrova kontā, 4 (2+2) punktus savāca Henrijs Uzraugs, 3 (2+1) punkti Edžum Bunkam, bet pa 2 (1+1) punktiem iekrāja Mārtiņš Brigmanis, Matīss Jansons un Edijs Hammers. Labākā spēlētāja balva tika pasniegta ķekaviešu vārtsargam Robertam Blumbergam, kurš atvairīja 14 no 18 pretinieku metieniem. Par labāko starp baušķeniekiem atzina viņu vārtsargu Gati Ivanānu, kurš sev atvēlētajā laikā tika galā ar četriem no deviņiem pretinieku metieniem. Pēc šīs uzvaras "Ķekavai" turnīra tabulā ir četri punkti un 8.vieta, "Bauskai" joprojām trīs punkti un 10.pozīcija.

"Bauska" – "Ķekava" 4:14 (2:3, 1:6, 1:5)

18:36 (4:14, 6:13, 8:9)

"Bauska" – Nikita Maksurovs 1 (1+0), Aivis Barkovskis 1 (1+0), Jānis Akmentiņš 1 (1+0), Pēteris Zeltiņš 1 (1+0), Lotārs Melderis 1 (0+1), Ģirts Laugalis 1 (0+1), Māris Akmentiņš 1 (0+1).

"Ķekava" – Klāvs Jansons 7 (5+2), Endijs Kleistrovs 5 (2+3), Henrijs Uzraugs 4 (2+2), Edžus Bunka 3 (2+1), Mārtiņš Brigmanis 2 (1+1), Matīss Jansons 2 (1+1), Edijs Hammers 2 (1+1), Toms Gredzens 1 (0+1), Artūrs Narogs 1 (0+1).