"Lielvārde/Fat Pipe" izglābj divus punktus Kocēnos

29.09.2018

ELVI florbola līgā vīriešiem trešo uzvaru pēc kārtas guvusi titulētā "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar viesojās pie Kocēnu "Rubenes". Tiesa, sešas minūtes pirms pamatlaika beigām lielvārdieši vēl zaudēja ar 4:7, bet viņi ne tikai paspēja panākt izlīdzinājumu, bet arī svinēja panākumu pēcspēles metienos – 8:7. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Toms Akmeņlauks.

Kocēnos notikušajā spēlē starp vietējo "Rubeni" un "Lielvārdi/Fat Pipe" rezultātu, izmantojot savas komandas skaitlisko vairākumu, 13.minūtē atklāja kocēnietis Atis Stepāns – 1:0. Viesi nekavējās atbildēt ar Toma Akmeņlauka vārtu guvumu (1:1), tomēr pēc pirmā perioda vadībā jau atkal atradās laukuma saimnieki – 2:1. Otro trešdaļu vareni sāka Lielvārdes florbolisti, ātri vien ievirzoties vadībā ar 3:2. "Rubene" guva trīs vārtus pēc kārtas un arī otrajā pārtraukumā devās kā līdere – 5:4. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām mājiniekiem bija pat triju vārtu handikaps (7:4), bet lielvārdieši nepadevās un paspēja gūt trīs vārtus pēc kārtas, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 7:7. Papildlaikā abu vienību vārtsargi darbojās bez kļūdām, bet pēcspēles metienu sērijā uz lielvārdiešu Toma Akmeņlauka, Jura Gribusta un Rūda Žukeļa vārtu guvumiem spēja atbildēt ar tikai vienu golu Reiņa Mirkša izpildījumā – 8:7.

Uzvarētāju rindās balvu kā labākais spēlētājs saņēma Sandris Virsnītis, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktus guva arī Juris Gribusts, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Toms Akmeņlauks. Par labāko starp kocēniešiem atzina Ingaru Matisonu, kura kontā 3 (1+2) punkti. Rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija Atis Stepāns, bet Reinim Mirkšam 2 (1+1) punkti. Pēc šīs uzvaras "Lielvārde/Fat Pipe" ar astoņiem punktiem ieņem 4.vietu, bet "Rubenei" tagad seši punkti un 6.vieta.

"Rubene" – "Lielvārde/Fat Pipe" 7:8 PS (2:1, 3:3, 2:3, 0:0, 0:1)

39:36 (11:9, 11:14, 14:12, 3:1)

"Rubene" – Atis Stepāns 4 (2+2), Ingars Matisons 3 (1+2), Reinis Mirkšs 2 (1+1), Ritvars Bērziņš 1 (1+0), Andris Jēkabsons 1 (1+0), Renārs Jēkabsons 1 (1+0), Ivars Jēkabsons 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Toms Akmeņlauks 3 (2+1), Juris Gribusts 2 (1+1), Sandris Virsnītis 2 (1+1), Artūrs Skadiņš 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Rūdis Žukelis 1 (0+1), Niks Blumfelds 1 (0+1).